UA
RU

Для корпоративных клиентов

Регистрация


Помощь

Куди і на яких умовах здійснюється доставка?

Умови доставки залежать від регіону. Ми доставляємо товари:

- по Львову

- по Львівській області

- по Україні

Ви також можете самостійно забрати ваше замовлення з нашого магазину: м. Львів, вул. Вітовського, 12/5. Робочі години нашого магазину 9.00-19.00


Як здійснюється доставка по Львову?

Доставка товара по Львову при заказе от 500.00гр. бесплатно.


Як здійснюється доставка по Львівській області?

Доставка по Львівській області здійснюється кур'єрською службою доставки Автолюкс, Нова Пошта за рахунок нашої компанії. Щоб одержати Ваше замовлення, Вам необхідно звернутися до офісу Автолюкс і забрати посилку особисто. Якщо Ви бажаєте щоб Ваше замовлення було доставленее Вам у офіс, повідомте нас про це заздалегідь. У випадку курєрської доставки оплата  здійснюється Вами.


Як здійснюється доставка по Україні?

Доставка по Україні здійснюється кур'єрською службою доставки Автолюкс, Нова Пошта за рахунок нашої компанії. Щоб одержати Ваше замовлення, Вам необхідно звернутися до офісу Автолюкс і забрати посилку особисто. Якщо Ви бажаєте щоб Ваше замовлення було доставленее Вам у офіс, повідомте нас про це заздалегідь. У випадку курєрської доставки оплата  здійснюється Вами.


Як я можу оплатити своє замовлення?

Своє замовлення в MedGroup можна оплатити наступним чином:

Готівковий

Найпоширеніший спосіб оплати. Проводиться готівкою кур'єру, або готівкою у нашому магазині, що знаходиться в м. Львові вул. Вітовського, 12/5. При доставці кур'єр виписує вам товарну накладну.

Зверніть увагу: Готівковий розрахунок можливий в будь-якому місті або населеному пункті України. Ви можете оплачувати товари при отриманні в офісі компанії Автолюкс, Нова Пошта. У даному випадку Ви додатково сплачуєте 2% від вартості товару (у ці 2% входить вартість доставки, страховки, і передачі грошей назад нам).

*В деяких випадках менеджер може попросити зробити передоплату товару. Передоплата є свого роду гарантією того, що Ви прийдете за своєю посилкою, і нам не доведеться сплачувати порожнє перевезення товару зі Львова у Ваше місто і назад.

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок можна здійснити двома способами:

На розрахунковий рахунок нашого підприємця ФОП Рябов Данііл Володимирович

-         Розрахунковий рахунок №

-         ЄДРПОУ

-         МФО банку , в Банку,

 мати з собою паспорт.

Швидким переказом, який можна здійснити у будь-якому відділенні ОщадБанку або у будь-якому приватному банку. Для цього потрібно:

-         Мати при собі паспорт,або документ, що його замінює;

-         Заповнити заяву на відправлення грошового переказу,вказавши в ній: суму переказу; прізвище, ім'я  та по батькові одержувача переказу (уточніть у нашого менеджера)

-         Країну та місто одержання переказу (Україна, м. Львів)

-         Внести суму переказу і сплатити вартість послуги

-         Отримати код переказу та повідомити його одержувачу за телефоном:     (032) 2601000


Як можна оплатити замовлення готівкою?

Найпоширеніший спосіб оплати готівкою. Проводиться готівкою кур'єру, або готівкою у нашому магазині, що знаходиться в м. Львові вул., Вітовського, 12. При доставці кур'єр дає вам товарну накладну.


ТОВ "Медгрупінвест" 2011 © Copyright