Медичне взуття у Львові

Показати 12 24 36

Медичне взуття у Львові: критерії та особливості

Співробітникам медичних закладів щоденно доводиться дуже інтенсивно працювати, щоб подбати про здоров’я своїх пацієнтів. Такий характер роботи накладає свій відбиток, адже щоденні тривалі зміни на ногах сприяють появі грижі та інших захворювань. Саме тому спеціальне медичне взуття у Львові було розроблене таким чином, щоб покращити комфорт лікарів, медсестер та іншого медичного персоналу.

Медичне взуття у Львові: основні різновиди продукції

Використання якісного взуття для персоналу клініки ‒ це запорука того, що співробітники будуть втомлюватися набагато менше. Від цього їхня концентрація зберігатиметься довший час, що звісно позитивно позначиться на якості роботи.

Сучасне медичне взуття купити у Львові можна у таких варіаціях:

  1. Сабо ‒ один із найбільш розповсюджених варіантів взуття для лікарів. За зовнішнім виглядом вони нагадують капці, але відрізняються великим каблуком, що дозволяє краще знімати навантаження зі спини. Продукція виробляється зі спеціальних матеріалів з високим рівнем гігієнічності та підвищеним опором до дії засобів для дезінфекції, що підвищує термін використання взуття.
  2. Кросівки ‒ сучасне та зручне рішення для будь-якого лікаря. Кросівки чудово огортають стопу та кісточку ноги, що дозволяє комфортно себе почувати навіть після багатогодинної зміни. Таке медичне взуття у Львові використовується все частіше.
  3. Туфлі ‒ за зовнішнім виглядом класичні туфлі не так легко відрізнити від тих моделей, що використовуються лікарями. Медичні туфлі відрізняються наявністю підвищеного каблука та виготовлені з більш стійких матеріалів.

Яким має бути медичне взуття у Львові

Дуже важливо розуміти різницю між звичним взуттям для повсякденного життя та продукції для медперсоналу. Відповідальний представник лікарняного закладу має купити медичне взуття у Львові, що буде відповідати наступним критеріям:

  • Комфортність ‒ сабо чи кросівки мають щільно огортати ногу людини, щоб спеціаліст почував себе комфортно за будь-яких умов.
  • Наявність підошви з ефектом проти ковзання ‒ підлога у медичних закладах регулярно миється, тому часто виникає ризик падіння.
  • Матеріал для спецвзуття, має чудово пропускати повітря ‒ від цього шкіра ніг пріє набагато менше.
  • Еластичність та гнучкість підошви.
  • Наявність підвищеного каблука ‒ таким чином значно зменшується навантаження на спину працівника, що знижує ризик появи грижі.
  • Обов’язкова ортопедична устілка, яка попереджає появу плоскостопості.

Де купити якісне медичне взуття у Львові

Інтернет-магазин медичного взуття м. Львів Medgroup пропонує для представників закладів лікування високоякісну продукцію від низки американських компаній, які заслужили репутацію надійних виробників завдяки наполегливій праці протягам багатьох років. В асортименті магазину ви знайдете товари від:

З Medgroup ви зможете забезпечити власний персонал не просто комфортним, але й стильним взуттям, яке буде чудово гармоніювати з іншими елементами уніформи. Продукція від надійних компаній із США ‒ це гарантія тривалого терміну використання та високого рівня якості.