Медичний одяг Cherokee з Америки

Компанія Medgroup є єдиним і унікальним дилером відомих у всьому світі брендів одягу для лікарів Cherokee, Grey’s Anatomy, Dickies

Медичний одяг Cherokee в Україні почав набирати популярність ще 7 років тому і зараз має в нашому асортименті: медичні халати, костюми для лікарів, медична взуття, стетоскопи та аксесуари. Компанія Cherokee розробила унікальну технологію CERTAINLY PROTECTIVE – завдяки якій стала №1 на світовому ринку медичного одягу.

Новинки (21)

Чоловічі медичні костюми (30)

Жіночі медичні костюми (34)

Розпродаж медичного одягу (13)

Медичне взуття (16)

ONLINE МАГАЗИН

НАШІ КАТАЛОГИ

Холода вже близько, а це означає що саме час потурбуватися про свій комфорт! Переходь на наш каталог з добіркою зимових пропозицій від Medgroup

У компанії Medgroup більше 1000 моделей на будь-який смак! Переходь до нашого каталогу від бренду Cherokee та вибирай саме те, що зробить тебе особливим!

Цікаве від Medgroup

Бажаєш знати о найбільш технологічних новинок у світі медичного одягу? А про нові тренди в кольорах, фасонах і наших виставках? Тоді читай наш БЛОГ і будь в курсі подій;)

"YouTube

Досвід професіонала
Інтерв'ю з відомим лікарем та телеведучою Людмилою Шуменюк

Як лікарю та медику підняти свій рівень зарплати і знань. Медичне навчання це...?
Інтерв'ю з чарівною Людмилою Шупенюк

Медичний одяг від Medgroup

Сучасний медичний одяг повинен відповідати не тільки якісним експлуатаційним критеріям, а й мати стильний зовнішній вигляд. Охайність і доглянутість медперсоналу збільшують рівень довіри у пацієнтів, що полегшує комунікацію між лікарем і хворим.

До появи інтернет-магазину Medgroup модна мед одяг була дивовижним товаром в Україні, відшукати який було дуже важко. Однак сьогодні ви можете забезпечити свій персонал комфортною та якісною уніформою. Співпраця з Medgroup – це красивий медичний одяг в онлайн-магазині для кожного співробітника клініки або центру – від медсестри і фельдшери до головного лікаря.

Як правильно купити мед одяг

Медичний одяг в Україні (Києві, Харкові та інших містах країни) повинен відповідати ряду експлуатаційних особливостей, які зроблять роботу медперсоналу більш комфортним і безпечним.

Саме тому, перш ніж вибрати магазин медичного одягу, зверніть увагу на такі аспекти:

 1. Комфортабельність – модний медичний одяг в Україні повинен максимально полегшувати роботу медперсоналу. Штани, халат або будь-який інший елемент уніформи не повинен сковувати рухи і викликати дискомфорт. Матеріал одягу повинен відрізнятися повітропроникністю, а також не прилипати до тіла в процесі роботи.
 2. Практичність – перш ніж купити мед одяг в Києві упевніться в тому, що уніформа виготовлена ​​з практичної тканини. Вона повинна витримувати часті прання і дезінфекцію. Елітний медичний одяг в інтернет-магазині Medgroup виготовляється з міцних, стрейчевих матеріалів запатентованих компанією Cherokee. У ньому комфортно знаходиться в перебігу всієї робочої зміни.
 3. Стиль – охайна уніформа медперсоналу незмінно підвищує рівень довіри у пацієнтів. До того ж гарний логотип на сорочці або халаті збільшує впізнаваність і просуває бренд установи.
 4. Безпека – ще один важливий аспект вибору. Медичний одяг, купити в Україні (Києві) який потрібно з безпечних матеріалів, володіє певними антибактеріальними властивостями. Це дозволяє підвищити безпеку контакту між лікарем і пацієнтом, а також збільшити рівень стерильності приміщень в лікарні або медичному центрі.

Сьогодні мед одяг, замовити який можна в два кліка, – це атрибут успішності клініки. Однак перед його покупкою ознайомтеся з елементами уніформи.

Види уніформи від інтернет-магазину медичного одягу Medgroup

Щоб забезпечити лікарів і медсестер всім необхідним перед тим, як купити медичний одяг в Україні, ознайомтеся з його елементами:

 1. Костюми – основний вид уніформи, який складається з штанів і сорочки. Виготовляється як для чоловіків, так і для жінок. Однаково використовується всім медперсоналом в клініці.
 2. Халати – вибираються переважно лікарями. Ця мед одяг, купити в Україні який можна в Medgroup, підбирається виходячи з типу крою, матеріалу, довжини рукавів і забарвлення.
 3. Взуття – неочевидний елемент уніформи для медперсоналу. Магазин мед одягу в Києві та Харкові Medgroup пропонує для клієнтів взуття, яке враховує потреби лікарів. Персоналу поліклініки доводиться цілий день працювати на ногах, що підвищує шанс виникнення грижі. Спеціальне взуття дозволяє розвантажити спину і зробити роботу лікарів більш комфортною.
 4. Маски і шапки – наш сайт медичного одягу пропонує великий асортимент цих елементів уніформи. Вони потрібні для підтримки певного рівня стерильності палат та інших приміщень установи. Також маски і шапки перешкоджають поширенню інфекційних та вірусних захворювань.

Купити стильний медичний одяг в Україні не так просто, як здається на перший погляд. Звертайте увагу на вищевказані фактори, щоб згодом отримати ідеальну уніформу для персоналу вашого медичного закладу.

Виробники одягу для медичного персоналу

Дорогий і модний медичний одяг, купити який можна в Medgroup, виготовляється переважно американськими і британськими виробниками. Наш інтернет-магазин медичного одягу в Києві та Харкові є офіційним представником цілого ряду відомих компаній.

Це сучасний і ексклюзивний медичний одяг, що відповідає найвищим стандартам елітних клінік і медичних центрів.

Разом з Medgroup ви можете мед одяг в Україні (Харкові) купити таких брендів:

 1. Grey`s Anatomy. Унікальний випадок, коли популярність відомого серіалу про медиків посприяла появі нового бренду. Це робочий медичний одяг, ціна якої може відрізнятися в залежності від колекції і специфікацій форми, стала хітом серед величезної кількості медустанов різних країн. Якщо ви вирішили, замовити медичний одяг від Grey`s Anatomy, ви незмінно можете розраховувати на високий рівень комфорту і максимальну якість.
 2. Barco Uniform. Є власником торгової марки Grey`s Anatomy. Пропонує для медперсоналу новий рівень комфорту, який базується на ґрунтовному підході до розробки медичного одягу.
 3. Cherokee Medical Uniform. Компанія з’явилася в далекому 1972 році, і з тих пір намагається здивувати і розширити горизонти всіх, хто працює в медичній сфері. Медичний одяг, замовити онлайн в інтернеті яку можна в Medgroup, від Cherokee Medical Uniform відрізняється яскравими принтами і квітами.
 4. Dickies. Цей виробник співпрацює з багатьма медичними установами, персонал який допомагав розробити інноваційну уніформу з урахуванням всіх вимог медиків.

Якісний і універсальний медичний одяг – купити в інтернет-магазині Medgroup

Щодня персонал у всіх медустановах України вступає в боротьбу за життя пацієнтів. Тому наша мета не просто продаж медичного одягу, каталог якого розміщений на сайті. Ми хочемо, щоб кожен лікар в країні зміг виконувати роботу в комфортних і безпечних для себе умовах.

Якщо вас цікавить, де можна купити мед одяг, ви потрапили в правильне місце. У нас ви зможете відшукати ідеальне рішення для уніформи медперсоналу з вашої клініки.

Магазин модного медичного одягу Medgroup – це гарантія того, що кожен лікар, фельдшер і медсестра зможуть віддати всього себе роботі. Адже їх не будуть відволікати незручна сорочка або неправильний крій медичного халата.