Медичне взуття в Рівному

Показати 12 24 36

Яке медичне взуття купити у Рівному?

Лікарі працюють багато годин на день і зазвичай більшу частину зміни проводять на ногах. Це завжди має наслідки – під кінець зміни у багатьох медичних працівників німіють та болять м’язи ніг. Аби цього уникнути, чи принаймні зменшити навантаження, необхідно вибрати зручне та якісне взуття. Саме тому лікарі вибирають для роботи спеціальні туфлі чи сабо замість звичайних кедів чи сандалів.

Медичне взуття у Рівному сьогодні можна знайти у різних варіаціях. Найбільш популярними вважаються:

 1. Сабо або мюлі. Зручний формат для медиків, які не люблять довго перевзуватись. Особливо це актуально для працівників, які мусять змінювати робоче та вуличне взуття по кілька разів на день. Сабо та мюлі мають відкриту п’ятку. Часто вони оснащені заднім ремінцем, аби взуття не злітало з ноги.
 2. Туфлі. Зручне закрите медичне взуття, у Рівному можна знайти як чоловічі, так і жіночі пари туфель. Вони точно не злетять з ноги, через що їх обирають лікарі, які мусять багато та швидко переміщатись клінікою чи лікарнею.

Також інколи можна знайти медичні кеди, які за своїм фасоном схожі на класичне повсякденне взуття. Вони зав’язуються на шнуровку, завдяки якій щільно прилягають до стопи.

Медичне взуття у Рівному: призначення та особливості

У лікарні, лабораторії чи клініці важливо дотримуватись особливих вимог. Аби забезпечити максимальну чистоту на робочому місці, лікарям не рекомендується здійснювати прийом пацієнтів чи інші медичні маніпуляції в одязі та взутті, в яких вони ходили вулицею. Усі медпрацівники мусять мати робочу форму, до якої також належить і спеціальне взуття.

Всі моделі сабо чи туфель, які пропонують сучасні виробники, мають відповідати певним санітарним вимогам:

 • Простота у догляді – медичне взуття у Рівному має витримувати часте миття та дезінфекцію.
 • Забезпечення циркуляції повітря, що у свою чергу запобігає запотіванню ноги.
 • Наявність спеціальної підошви, яка гарантує хороше зчеплення з підлогою, мінімізуючи ризик підсковзнутися та травмуватися.
 • Стильний зовнішній вигляд – важливо, аби медичне взуття пасувало загальній формі лікаря.
 • Висока якість матеріалів, яка б забезпечувала довговічність виробів.
 • Наявність супінатора чи ортопедичної устілки, які дозволяють знизити навантаження на стопу та хребет.
 • Ергономічність – сабо чи туфлі мають зручно сидіти на нозі, не натирати та не викликати відчуття дискомфорту.

Медичне взуття – купити у Рівному сабо чи туфлі для лікарів

Медичне взуття у Рівному сьогодні представлене у широкому асортименті. Це дозволяє підібрати потрібну пару для будь-якого медичного працівника. Головне – вибрати правильний розмір. Чоловічі моделі найчастіше випускаються у 41-44 розмірах, а жіночі – від 36 до 41. На вибір тієї чи іншої пари будуть також впливати:

 • колір взуття – може бути світлим, темним чи яскравим;
 • матеріал – має бути у першу чергу міцним і простим у догляді;
 • дизайн – залежить від стилю уніформи лікаря та особистих уподобань.

Якісне медичне взуття купити у Рівному можна на сайті інтернет-магазину MedGroup. У каталозі на вас чекає великий вибір різних моделей, кожна з яких подарує комфорт і прослужить якомога довше. Зручне взуття перешкоджає надмірному навантаженню на ноги та дозволяє зменшити втому навіть під час тривалих і виснажливих змін у лікарні.