Медичні халати в Хмельницькому

Показати 12 24 36

Медичні халати у Хмельницькому ‒ класична уніформа для лікарів клініки

Якщо говорити про лікарську форму, то медичний халат ‒ це одна з найперших асоціацій, яка згадується людьми. Адже кожен з нас із самого дитинства звик контактувати з лікарями у білих халатах. Такий елемент уніформи для лікарів і дотепер користується великою популярністю, хоч і частково поступився більш практичним медичним костюмам.

Медичні халати у Хмельницькому ‒ це уніформа, яка відрізняється вільним кроєм. Вона не сковує рухи, але міцно сидить на формі тіла, таким чином забезпечуючи чудовий рівень комфорту для виконання певних процедур.

Раніше медичні халати вироблялися тільки з тканини білого кольора. Зараз асортимент відтінків розширився, але палітра, що використовується для виробництва, обмежується лише світлими кольорами. По-перше, це дозволяє краще слідкувати за чистотою одягу. Якщо на халаті з’явиться пляма від бруду чи крові, то лікар відразу зможе його поміняти. По-друге, світлі відтінки легше сприймаються людьми, тому це дозволяє викликати більшу довіру у пацієнтів.

Чим відрізняються медичні халати у Хмельницькому

Попри те, що халати здаються досить громіздким елементом медичної уніформи, вони відрізняються практичністю. Глибокі кишені одягу дозволяють з комфортом переносити необхідні інструменти та предмети, залишаючи руки вільними. Також на грудях халату достатньо місця, щоб зробити нашивку у вигляді емблеми медичного закладу. Таким простим рішенням можна значно просунути впізнаваність бренду.

До інших важливих якостей, яким мають відповідати медичні халати у Хмельницькому, потрібно віднести:

  • Водонепроникність ‒ таким чином зменшується ризик контакту з матеріалами із тіла пацієнта.
  • Гіпоалергенність ‒ тканина не повинна викликати реакцію як у пацієнта, так і у лікаря.
  • Міцність та зносостійкість ‒ щодня тканина буде піддаватися пранню, а потім дезінфекції, тому матеріал повинен відрізнятися певним запасом міцності, що дозволить гарантувати тривале використання халату.
  • Якість фурнітури ‒ блискавки та ґудзики повинні виготовлятися із надійних матеріалів.

Де купити медичні халати у Хмельницькому

Якщо ви хочете забезпечити персонал своєї клініки дійсно якісною уніформою, то зверніть увагу на медичні халати у Хмельницькому в інтернет-магазині Medgroup. Ця компанія є офіційним партнером низки американських виробників, продукція яких має попит у медичних закладах всього світу.

Звертаючись за допомогою у Медгруп, ви можете розраховувати на:

  • величезний асортимент товарів;
  • великий діапазон розмірів під будь-яку статуру ‒ від XXS до 5XL;
  • стильні новинки кожного сезону;
  • наявність халатів з антибактеріальної тканини;
  • велику кількість кольорів для уніформи.

У каталозі Medgroup можна побачити продукцію таких компаній, як: Dickies, Toffle, Cherokee, Barco Uniform та інших. Вироби цих брендів пройшли ретельну сертифікацію від міжнародних організацій. Така уніформа відрізняється чудовим рівнем якості та стильним зовнішнім виглядом.