Медичний одяг з США

Показано 1–24 із 224

Показати 12 24 36
Чоловічий медичний костюм Skechers блакитний
Ціна: 2850,00 грн.
Жіночий медичний костюм Med Couture м’ятного кольору
Ціна: 3700,00 грн.
Жіночий медичний костюм Grey’s HeartSoul помаранчевий
Ціна: 3290,00 грн.
Женский медицинский костюм Grey’s Anatomy Strech лиловый
Ціна: 3500,00 грн.
Медична шапка Cherokee CK513 ONCF
Жіночий медичний костюм Cherokee by рожевий
Ціна: 2580,00 грн.
Жіночий медичний костюм Skechers™ by Barco блакитний
Ціна: 2450,00 грн.
Жіночий медичний костюм Strech от Grey’s Anatomy фіолева фрезія
Ціна: 3400,00 грн.
Медичний костюм чоловічий від Skechers морська хвиля
Ціна: 2870,00 грн.
Медичний костюм для чоловіків Dickies Dynamix, колір морська хвиля
Ціна: 3420,00 грн.
Брелок “Скелет+фотоапарат”
Ціна: 220,00 грн.
Брелок “Скелет+навушники”
Ціна: 220,00 грн.
Жіночий медичний костюм Skechers™ by Barco бірюзовий
Ціна: 2450,00 грн.
Чоловічий медичний костюм Cherokee Revolution з джоггерами білий
Ціна: 3100,00 грн.
Жіночий медичний топ Cherokee Prints CK678 WGIP
Ціна: 950,00 грн.
Шапочка медична жіноча Cherokee CK513 WGIP
Медична шапка Unisex Dickies DK513 PLDS
Ціна: 520,00 грн.
Жіночий медичний топ Infinity із принтом CK609 PDPM
Ціна: 1500,00 грн.
Медичний чоловічий топ з V-подібним вирізом та джоггери з колекції Revolution
Ціна: 3100,00 грн.
Медична шапка Cherokee унісекс винний WIN
Ціна: 450,00 грн.
Жіночий медичний топ HeartSoul з принтом у серце HS723
Ціна: 1100,00 грн.
Кружка для медика з принтом
Ціна: 370,00 грн.
Брошка для медика “Стетоскоп” колір чорний
Ціна: 160,00 грн.
Брошка для медика “Зуб” з білим каменем
Ціна: 200,00 грн.

Мед одяг з США в Україні

Щодня лікарям, медсестрам та фельдшерам доводиться стикатися з величезною кількістю пацієнтів і їх родичів. Тому медичний одяг з Америки повинен відповідати цілому ряду вимог, щоб медперсонал міг виконувати власні обов’язки швидко і ефективно.

Протягом десятків років представники американських клінік і медичних центрів приділяють увагу уніформі співробітників. Надійний і охайний одяг з нашитим на грудях гербом установи не тільки дарує лікарям комфорт, але і викликає більше довіри у пацієнтів. Мед одяг з Америки незмінно відрізняється якістю і гарним дизайном.

Медичні костюми американські: вимоги до форми

 • Всього можна виділити кілька вимог, яким повинен відповідати медичний одяг з США в Україні:
 • комфорт – забезпечення належного рівня комфорту – пряме завдання мед одягу, з якої американські виробники справляються на 100%;
 • зовнішній вигляд – стильний медичний одяг з США в Києві викликає гордість у персоналу і довіру у пацієнтів установи;
 • безпека – американський мед одяг виготовляється з міцної та якісної антибактеріальної (антимікробної) тканини, який забезпечує належний рівень стерильності в палатах та операційних;
 • практичність – американський медичний одяг в Києві регулярно піддається дезінфекції та пранню, тому тканина для пошиття відрізняється міцністю і стійкістю до сильних чистячих засобів.

Рішення медичний одяг з США купити дозволить забезпечити персонал клініки або медичного центру красивою і практичною уніформою, яка стане частиною корпоративного стилю установи протягом багатьох років.

У чому основні переваги медичного одягу з США

Мед одяг з США поширений серед співробітників українських клінік не просто так. Американські компанії пропонують той рівень якості та технологій, які поки недоступні виробникам вітчизняних медичних уніформ. Багато престижних медичних установ в Україні купують мед костюми з Америки через цілого ряду особливостей:

 • високий рівень якості – одяг американських медиків не просто виглядає стильно, звичайний костюм або уніформа забезпечують впевненість лікаря, який проводить огляд, або хірурга, бере в руки скальпель під час операції;
 • великий асортимент продукції – медичний одяг з США, купити який ви зможете в нашому магазині, представлен ​​рядом світових виробників – Grey’s Anatomy, Barco Uniform, Cherokee Medical Unifform, Diekies;
 • практичність і міцність – це ті експлуатаційні особливості, які забезпечать уніформі тривалий період використання в клініках з різною інтенсивністю використання.

Американська медична форма – основні види

Медична форма з США в Києві представлена ​​різноманітними товарами. Їх ефективність і комфорт підтверджені медиками з різних країн. Медичний одяг з Америки, купити який можна в нашому інтернет-магазині, представлен ​​в каталозі такими товарами:

 1. Медичні костюми. Виготовляються як для чоловіків, так і для жінок. Цей модний медичний одяг з Америки використовується всіма представниками медперсоналу: лікарями, хірургами, медсестрами, фельдшерами, лаборантами і т.д., не сковує рухів і дарує комфорт.
 2. Медичне взуття. Медична форма з Америки полягає не тільки з одягу, але і з взуття. Медперсоналу доводиться весь день працювати на ногах, тому взуття повинно розвантажувати спину, щоб уникнути появи грижі або інших подібних захворювань.
 3. Штани і жилети. В основному ці компоненти уніформи купуються в комплекті, проте клініки докуповують їх окремо.
 4. Медичні маски і шапки. Додаткові елементи уніформи, які підтримують необхідний рівень стерильності. Часто прикрашаються красивими принтами і малюнками.

Магазин американської медичної одягу Medgroup – ідеальне рішення для уніформи медперсоналу

Якщо вам потрібен медичний одяг з США (Америки), інтернет-магазин Medgroup пропонує для клієнтів 500+ варіантів одягу в 20 кольорах. Якість продукції підтверджено гігієнічними сертифікатами.

З нашою допомогою клініки отримують туой американський медичний одяг в Києві і інших містах України, якаий на десятиліття стає особою корпоративного стилю.