Медичний одяг в Ужгороді

Показати 12 24 36

Медичний одяг в Ужгороді: основні вимоги до костюмів і халатів

Професія лікаря вимагає не тільки багаторічного навчання та уваги до дрібниць. Працюючи з пацієнтами, важливо також дотримуватись усіх санітарних норм і створювати безпечні умови на робочому місці. А тому жоден лікар чи медсестра не можуть розпочинати прийом пацієнтів у тому одязі, в якому ходили вулицею.

Медичний одяг в Ужгороді сьогодні можна побачити на кожному медичному спеціалісті, незалежно від того, де він працює: у невеликій лабораторії, стоматологічному кабінеті чи лікарні. Це, звісно, не можуть бути абиякі елементи гардеробу – до медичної уніформи висувається низка вимог:

  1. Гігроскопічність та забезпечення циркуляції повітря – одяг має відводити вологу та давати шкірі дихати. Це запобігає перегріванню тіла, яке перешкоджає роботі та створює дискомфорт.
  2. Простота у догляді. Медична уніформа захищає одяг і шкіру лікаря від біологічних рідин, вірусів і бактерій. Тож брудниться вона доволі швидко. Важливо, аби тканина добре витримувала часте прання та не втрачала своєї форми та кольору.
  3. Гіпоалергенність та приємні тактильні відчуття.

Яким буває медичний одяг в Ужгороді

Сьогодні медичний одяг в Ужгороді представлений широким асортиментом. Це дозволяє обрати потрібну модель уніформи з-поміж різних фасонів, кольорів, розмірів, характеристик спецодягу тощо. Найпоширенішими видами форми для працівників медичної сфери вважаються:

  1. Халати. Це той елемент робочого гардеробу, з яким у багатьох із нас асоціюються лікарі. Халати можуть бути подовженими чи короткими, з довгими рукавами чи взагалі без них (нагадують жилетки). Також розрізняють моделі для жінок і чоловіків. У різних виробах відрізняється й комплектація: кишені, типи застібок тощо. Головна перевага такої уніформи – вона легко вдягається на звичайний одяг – це дозволяє лікареві не витрачати багато часу.
  2. Костюми. Складаються з двох елементів уніформи: сорочки чи футболки та штанів вільного крою. Вони представлені у різних фасонах і кольорах. На відміну від довгих халатів, які часто мають прямий крій, костюми не сковують рухи та дозволяють швидко пересуватись лікарнею.

Обирати той чи інший вид одягу потрібно зважаючи на те, аби медпрацівникові в уніформі було комфортно працювати протягом всієї зміни. Щоб підвищити довіру пацієнтів і створити позитивний імідж закладу, рекомендують підбирати медичний одяг у м Ужгород в одній кольоровій палітрі для всього персоналу. Можливо, варто обрати кольори, які присутні в інтер’єрі чи логотипі клініки.

Де замовити медичний одяг у м Ужгород?

Щоденно лікарі працюють у не завжди комфортних умовах для того, аби встигнути допомогти якомога більшій кількості пацієнтів. Тому важливо, аби спеціалісти почували себе комфортно під час кожного руху. Для цього і було розроблено спеціальну уніформу, яка не лише відповідає всім вимогам та санітарним нормам, а й підвищує імідж клініки чи лікарні, створюючи образ лікаря, якому можна довіряти.

Придбати медичний одяг в Ужгороді можна на сайті інтернет-магазину MedGroup. У каталозі представлено великий вибір уніформ від всесвітньовідомих виробників. Вся продукція відрізняється стильним виглядом і високою якістю пошиву. Якісний медичний одяг актуальний для будь-якого працівника клініки, лікарні чи лабораторії: від вузькоспеціалізованих лікарів до фельдшерів і медсестер.