Медичний одяг в Житомирі

Показати 12 24 36

Де купити медичний одяг у Житомирі

Вибір уніформи для медперсоналу – це дуже важливий та відповідальний процес. Адже під час роботи лікарі та інші працівники медичного закладу повинні почувати себе у комфорті та бути максимально сконцентрованими. А це можливо тільки за умови, що одяг чудово сидить та не обмежує рухи.

Купити якісний медичний одяг у Житомирі від американських виробників можна в інтернет-магазині Medgroup. Ця компанія з’явилася ще у 2015 році, коли її засновник Данило Рябов з подивом помітив, що в Україні майже не продається якісна та стильна уніформа для медиків.

З того часу Медгруп оформила низку угод та стала офіційним представником в Україні таких відомих виробників, як:

Ці бренди не просто так мають попит у медичних закладах різних країн світу. Вони пропонують унікальні розробки, медичний одяг у Житомирі, призначений для того, щоб максимально спростити життя терапевтів, хірургів, медсестер, фельдшерів та інших медичних фахівців. І тепер ці результати багаторічних досліджень та новітніх технологій доступні українським лікарям. Співпрацюючи з Медгруп, ви також можете розраховувати на такі переваги:

 • великий асортимент ‒ понад 500 моделей одягу;
 • різноманітна кольорова палітра ‒ 20 відтінків на будь-який смак;
 • розміри під будь-яку комплекцію фахівця ‒ від XXS до 5XL;
 • повна відповідність продукції державним гігієнічним сертифікатам.

Медичний одяг у Житомирі: основні різновиди

Уніформа для медичних фахівців складається з низки елементів, кожен з яких має характерні завданням. Отже, медичний одяг у Житомирі буває таких видів:

 1. Медичні халати. Дуже впізнаваний елемент уніформи лікаря. Він просторий, зовсім не обмежує рухи, але має сидіти по фігурі, щоб не заважати під час виконання процедур. Халати відрізняються наявністю глибоких кишень, в яких дуже зручно носити невеликі інструменти, маски, марлі та інші подібні речі.
 2. Медичні костюми. Компонентом костюма є сорочка та штани. Вони також переважно досить вільного крою. Наразі такий варіант уніформи користується дуже великою популярністю через практичність та зручність.
 3. Медичне взуття. Зовсім небагато людей знають про те, що лікарям потрібне спеціальне взуття. Основні вимоги до такого одягу ‒ це: еластичність та гнучкість підошви, наявність ортопедичних устілок та підвищеного каблука чи платформи, що дозволяє знизити навантаження на спину.
 4. Медичні шапочки та маски. Використання цих елементів уніформи обов’язкове в тому випадку, коли проводяться хірургічні операції або інші медичні процедури. Вони захищають лікаря від можливого контакту з рідинами організму пацієнта, а також запобігають стіканню поту на очі хірурга.

Медичний одяг у Житомирі: основні вимоги

Щоб уніформа забезпечувала максимальний комфорт та захист медперсоналу, потрібно подбати про те, щоби предмети одягу відрізнялися спеціальними характеристиками, які підвищують їх ефективність та зручність. До таких якостей варто віднести:

 • гіпоалергенність;
 • міцність;
 • зносостійкість;
 • здатність до пропускання повітря;
 • антибактеріальність;
 • тактильну приємність.

Купуючи уніформу у Medgroup, ви отримаєте якісний медичний одяг у Житомирі, який не тільки відповідає вищевказаним характеристикам, але й відрізняється стильним зовнішнім виглядом.