Медичний одяг в Тернополі

Показати 12 24 36

Медичний одяг у Тернополі – види уніформи

Переступаючи поріг приватної клініки чи державної лікарні, можна помітити, що весь медичний персонал працює у спеціальному одязі. Це дозволяє забезпечити максимальну стерильність на робочому місці та уникнути поширення шкідливих мікроорганізмів. Окрім того, медичний одяг у Тернополі обирають ще й для захисту лікарів – він закриває шкіру та дозволяє уникнути зайвого контакту із хворобами та подальшого поширення інфекцій.

Весь одяг для лікарів сьогодні можна поділити на дві основні категорії: жіночий та чоловічий. Вони відрізняються один від одного фасонами, розмірами та відтінками. Проте одяг для медперсоналу, незалежно від статі, представлений в однакових варіаціях:

  1. Халати. Найпоширеніший вид медичного одягу у Тернополі, що використовується більшістю спеціалістів клініки. Халати надягаються на вуличний одяг. Це дозволяє швидко переодягнутись та вже за кілька секунд розпочати прийом пацієнтів. Вироби можуть бути подовженими та короткими. Перші краще захищають одяг від забруднень, проте у застібнутому вигляді можуть сковувати рухи.
  2. Костюми. Складаються з верхнього (футболка чи сорочка) та нижнього (штани) елементів. Такий одяг підходить для всіх медичних працівників – його обирають навіть для лікарів, що проводять операції. Все тому, що костюми повністю закривають тіло, забезпечуючи найвищий рівень безпеки.

Додатково до комплекту одягу важливо купити спеціальне взуття, рукавички та опціонально – медичний головний убір.

Яким має бути якісний медичний одяг у Тернополі

Не кожен халат чи костюм можна назвати спеціалізованим одягом для лікарів. Це мають бути особливі вироби, створені спеціально для експлуатації у закладах з надання допомоги пацієнтам. Медичний одяг у Тернополі сьогодні має відповідати цілій низці вимог:

  1. Міцність тканин. Вироби мають витримувати часте прання та регулярне проходження дезінфекції. Матеріал також має бути щільним, аби уникнути потрапляння на шкіру вірусів, бактерій та біологічних рідин.
  2. Гіпоалергенність. Тканини костюмів чи халатів не мають викликати подразнень чи почервонінь на шкірі.
  3. Повітропроникність. Гарна циркуляція повітря дозволяє шкірі дихати.
  4. Водовідштовхувальні властивості. Одяг не має намокати – це особливо важливо для лікарів, які часто контактують з рідинами.
  5. Комфорт. Фасон виробів покликаний у першу чергу забезпечувати комфортні умови роботи. Одяг не має стягувати шкіру та сковувати рухи.

Стильний медичний одяг – купити у Тернополі

Якщо ви шукаєте якісний медичний одяг, купити у Тернополі костюми чи халати від перевірених американських брендів можна в інтернет-магазині MedGroup. Ми зібрали широкий асортимент сертифікованої уніформи лікарів, яка відрізняється стильним дизайном і відповідає всім санітарним нормам.

Вартість уніформи буде залежати від кількох факторів, зокрема бренду, типу тканини та виду одягу. Замовляючи робочий медичний одяг у Тернополі для лікарів на нашому сайті, ви можете розраховувати на тривалий термін експлуатації халатів чи костюмів із збереженням їхнього початкового вигляду та цілісності.

Медичний одяг – візитна картка будь-якої клініки, лікарні чи лабораторії. Правильно підібрана форма не лише подарує комфорт медпрацівникам, але й збільшить рівень довіри пацієнтів і покращить імідж закладу.