Медичний одяг в Хмельницькому

Показати 12 24 36

Медичний одяг в Хмельницькому від інтернет-магазину Медгруп

Медичний одяг у Хмельницькому ‒ це елементи уніформи, які не тільки забезпечують комфорт медперсоналу, але й впливають не зовнішній вигляд лікарів і медсестер. Якщо співробітники клініки одягнені у стильний та презентабельний одяг, то пацієнти довіряють їм значно більше. Також це сприяє просуванню бренду клініки, особливо, якщо подбати про наявність логотипу компанії на грудях кожного медичного костюму, жилетки чи халату.

Який є медичний одяг в Хмельницькому

Існує декілька варіантів медичної уніформи, яка відрізняється як за зовнішнім виглядом, так і окремими функціями, які вона виконує. Хоча, якщо говорити узагальнено, то кожен елемент форми повинен забезпечувати лікарю чи медсестрі максимальний рівень комфорту.

Медичний одяг в Хмельницькому складається з таких основних речей:

Що таке медичні халати

Якщо говорити про лікарів, то халати ‒ це одна з найперших речей, з якими ці медичні спеціалісти асоціюються. Цей практичний елемент уніформи виготовляється таким чином, щоб він не сковував рухів співробітника, але водночас сидів по фігурі. Халати відрізняються глибокими кишенями, де з легкістю сховається стетоскоп або цукерка для найменших пацієнтів.

Що таке медичні костюми

Костюми ‒ це один із найрозповсюдженіших варіантів медичного одягу в Хмельницькому. Він використовується переважно хірургами, фельдшерами, медсестрами та всіма іншими працівниками, які мусять активно рухатися протягом своєї зміни. Складається костюм з штанів і сорочки, рідше використовуються жилетки.

Що таке медичне взуття

Взуття для медперсоналу значно відрізняється від моделей для повсякденного життя. Найчастіше це кросівки або сабо зі спеціальною еластичною підошвою, зручною устілкою та підвищеним каблуком, що дозволяє знизити навантаження на спину.

Що таке медичні шапочки та маски

Якщо вам потрібно медичний одяг купити в Хмельницькому, то обов’язково не забудьте про шапочки та маски. Це важливі частини уніформи, які дозволяють виконувати медичні процедури та операції з більшою безпекою. Їх використання зазначено в санітарних нормах, які регулюють діяльність медичних закладів.

Медичний одяг в Хмельницькому: основні критерії до продукції

Для медперсоналу не просто існує унікальна уніформа з особливими якостями. Цей одяг розроблений таким чином, щоб спрощувати роботу лікарів, сприяти більшому рівню комфорту та концентрації.

Саме тому для медичної форми існує декілька основних характеристик, до яких відносяться:

  • гіпоалергенність;
  • антибактеріальність;
  • гігієнічність;
  • міцність;
  • зносостійкість;
  • водовідштовхувальні властивості тощо.

Якщо вам цікавий медичний одяг в Хмельницькому, магазин Медгруп пропонує ознайомитися з асортиментом, у якому присутні вироби таких американських компаній, як: Dickies, Barco Uniform, Greys Anatomy та інших.

Ця сертифікована продукція не просто відповідає основним вимогам, які висуваються до медичної форми, але й є наслідком використання новітніх технологій. Адже спеціально розроблені матеріали не просто сприяють більшому комфорту, а й забезпечують чудовий рівень захисту проти мікроорганізмів.