Медичний одяг в Чернівцях

Показати 12 24 36

Для чого та кому потрібен мед одяг у Чернівцях?

У жодній лікарні чи клініці неможливо зустріти працівника, який би ходив коридорами у вуличному одязі та пильному взутті. Для лікарів зазвичай затверджена особлива уніформа, розроблена у першу чергу для їхнього комфорту та безпеки.

Якісний медичний одяг у Чернівцях сьогодні потрібен працівнику будь-якого медзакладу: лабораторій, стоматологічних кабінетів, державних лікарень чи приватних клінік. Така уніформа виконує цілу низку функцій:

 1. Підвищує рівень довіри пацієнтів. Образ лікаря стає більш охайним, завдяки чому пацієнти почувають себе розслабленіше.
 2. Захищає лікаря. Спеціальна уніформа запобігає потраплянню вірусів, бактерій та крові пацієнтів на шкіру та повсякденний одяг лікаря.
 3. Створює гігієнічні умови на робочому місці. Медпрацівники переодягаються та перевзуваються перед роботою, щоб не принести з вулиці у лікарню бруд і бактерії.
 4. Забезпечує максимальний рівень комфорту під час виконання професійних обов’язків. Дозволяє швидко пересуватись лікарнею та не сковує рухів. Часто має кишені для зберігання найнеобхідніших предметів.

Медичний одяг у Чернівцях – як визначитись із вибором

Медичний одяг у Чернівцях сьогодні можна поділити на дві основні категорії:

 1. Халат. Простий у використанні та зручний вид уніформи. Може бути подовженим чи укороченим, з довгими рукавами чи взагалі без них. Застібається зазвичай на блискавку, пояс чи ґудзики.
 2. Костюм. Це набір одягу для лікарів, що складається зі штанів і сорочки, яку іноді замінюють на футболку. Костюм повністю закриває тіло, чим забезпечує найбільший рівень захисту шкіри.

Оскільки мед одяг у Чернівцях сьогодні представлений у широкому асортименті, багато покупців роздумують, який саме варіант вибрати. На що ж звертати увагу перед тим, як замовити костюм чи халат? Ось кілька важливих критеріїв:

 • Тканина має бути м’якою на дотик та обов’язково гіпоалергенною.
 • Медичний одяг має забезпечувати циркуляцію повітря та запобігати запотіванню шкіри.
 • Фасон і розмір виробу має бути таким, щоб не перешкоджати рухам і не здавлювати шкіру – будь-який дискомфорт під час виконання медичних маніпуляцій недопустимий.
 • Колір обирайте згідно з кольоровою палітрою самої клініки чи ваших особистих уподобань.
 • У пріоритеті світлий медодяг у Чернівцях, на якому будуть помітні найменші плями, що дозволить вчасно прати виріб, не допускаючи серйозних забруднень.
 • Тканина, з якої пошито костюм чи халат, має витримувати регулярне прання та дезінфекцію.

Стильний та якісний мед одяг у Чернівцях у магазині MedGroup

Замовити медичний одяг у Чернівцях можна в інтернет-магазині MedGroup. На сайті ви знайдете моделі різних кольорів та розмірів. Обирайте уніформу, яка б ідеально сиділа на фігурі, не перешкоджала рухам та не створювала відчуття дискомфорту. Всі вироби, які ви знайдете у магазині, виготовлені перевіреними американськими брендами: Cherokee, Dickies, Toffle, Barco Uniform, Grey’s Anatomy тощо. Вони відповідають всім стандартам якості та санітарним нормам.

Також не забувайте, що окрім халатів і костюмів лікарям також потрібне спеціальне взуття, шапочки та рукавички. Такий комплексний підхід гарантуватиме максимальний захист і для медичного працівника, і для його пацієнтів.