Медичний одяг у Вінниці

Показати 12 24 36

Де можна придбати мед одяг у Вінниці

Комплектація медичного закладу якісною уніформою ‒ це відповідальне завдання. Адже уніформа низької якості викличе незручності для персоналу, що може призвести до дуже неприємних наслідків. Саме тому найкращим рішенням стане купівля такої медформи, яка не тільки забезпечуватиме високі експлуатаційні характеристики, але й відрізнятиметься гарним зовнішнім виглядом.

В інтернет-магазині Medgroup ви можете медичний одяг купити у Вінниці від надійних виробників. Адже магазин є офіційним представником в Україні таких відомих компаній, як:

В асортименті компанії ви обов’язково знайдете саме той варіант форми, який підкреслить індивідуальність та філософію вашого медичного закладу.

Яким буває медичний одяг у Вінниці

Варто зазначити, що уніформа для медичного персоналу ‒ це не просто білий халат, який одягли на будь-який предмет з особистого гардеробу лікаря. Всі елементи медичного одягу були розроблені відповідним чином, щоб забезпечувати максимальний рівень комфорту та захисту фахівця.

Медичний одяг у Вінниці можна розділити на такі основні різновиди:

  1. Костюми ‒ зараз мають найбільший попит, як основний елемент уніформи. Складаються зі штанів і сорочки, які можуть виготовлятися у різних фасонах. Зазвичай медичні костюми використовуються хірургами під час операцій, а також фельдшерами, медсестрами та іншим персоналом, який повинен багато пересуватись.
  2. Халати ‒ досить впізнаваний елемент уніформи лікарів. Можуть бути приталеного та вільного крою. Характерною особливістю є наявність глибоких кишень для зберігання корисних інструментів. Медичні халати — це мед одяг у Вінниці, який досить часто використовується терапевтами.
  3. Взуття ‒ під час своїх змін лікарі повинні весь час бути на ногах. Це створює надзвичайне навантаження на спину, що може стати причиною появи небезпечних хвороб, наприклад, грижі. Тому взуття виготовляється з підвищеним каблуком чи платформою. Ще однією особливістю є наявність антиковзаючої підошви, оскільки підлогу у таких закладах миють дуже часто.
  4. Маски та шапки ‒ використовуються під час проведення хірургічних операцій та інших медичних процедур. Вони забезпечують належний санітарний рівень у приміщенні.

Медичний одяг у Вінниці: важливі критерії

Лікарям та іншому медичному персоналу не просто так виробляють особливі варіанти уніформи. Тканина має відповідати цілій низці характеристик, щоб сприяти полегшенню роботи. До таких критеріїв потрібно віднести:

  1. Антибактеріальність ‒ захищає лікаря від дії небезпечних мікроорганізмів.
  2. Міцність ‒ оскільки уніформа переться кожен день.
  3. Повітропроникність ‒ дозволяє вентилювати тіло працівника та забезпечувати оптимальну температуру.
  4. Гіпоалергенність ‒ одяг не має викликати алергічної реакції у медичного персоналу та пацієнтів при контакті з їхньою шкірою.
  5. Тактильну приємність ‒ дозволяє передбачити появу різного роду натирань та почервонінь.

Якісний мед одяг у Вінниці ‒ це запорука того, що персонал вашої клініки буде відрізнятися стильним зовнішнім виглядом, що сприятиме просуванню бренду та демонструватиме його індивідуальність. Належна уніформа допоможе лікарям та медсестрам показати свій максимум та врятувати ще більше життів.