Медичний одяг в Рівному

Показати 12 24 36

Яким має бути медичний одяг у Рівному

Працівники медичних закладів щодня контактують із хворими людьми, стикаються з бактеріями та вірусами. Саме тому особистий захист і підтримка чистоти у клініці чи лікарні – обов’язкові аспекти, яких необхідно дотримуватись кожному лікареві. Усім працівникам – медсестрам, фельдшерам, лікарям – не можна приймати пацієнтів у вуличному одязі. Замість нього має бути спеціальна уніформа.

Медичний одяг у Рівному – це не просто форма для лікарів. Це одяг спеціального призначення, до якого висувається цілий ряд вимог:

  1. Забезпечення циркуляції повітря. Лікарі проводять в уніформі від 6 до 10 годин. Важливо, аби протягом усього часу шкіра могла дихати.
  2. Простота у догляді. Оскільки лікарі щодня мають справи з шкідливими мікроорганізмами та біологічними рідинами, медичний одяг переться часто. Тканина, з якої він виготовлений, має витримувати регулярне прання та дезінфекцію.
  3. Зручність та м’якість. Матеріал одягу має бути приємним до тіла, а сам фасон виробів – зручним у щоденній експлуатації. Потурбуйтеся про те, щоб одяг не сковував рухи та не здавлював шкіру.
  4. Гіпоалергенність. Усі вироби даної категорії сьогодні виготовляють із тканин, які не здатні викликати алергічних реакцій, подразнень чи почервонінь на шкірі.

Медичний одяг у Рівному: особливості та види

Весь медичний одяг у Рівному сьогодні можна поділити на такі категорії:

  1. Халати. Найпопулярніший медичний одяг, який відрізняються зручністю та у багатьох пацієнтів асоціюється з лікарями. Головна перевага халату – для того, щоб його вдягнути, вам не потрібно витрачати багато часу. Достатньо просто накинути виріб на одяг і застібнути його. Застібки у халатах можуть відрізнятись. Найзручнішою вважається блискавка. Однак популярністю користуються також моделі на ґудзиках, кнопках та під пояс.
  2. Костюми. Це повноцінна уніформа, яка виглядає солідно та стильно. Крім того, костюм здатен максимально захистити шкіру лікаря, оскільки покриває все тіло. Він складається з футболки або сорочки та штанів. Зазвичай всі елементи костюму відрізняються прямим кроєм, проте сьогодні можна також знайти й завужені моделі.

Також медичний одяг у Рівному ділиться на категорії згідно з:

  • Розмірами. Виробники пропонують широку розмірну сітку: від S до XXL.
  • Кольором. Це можуть бути світлі, темні чи яскраві відтінки різних кольорів.
  • Статтю. Чоловічий та жіночий медичний одяг відрізняються не лише розмірною сіткою, але й дизайном.

Де знайти і як купити медичний одяг у Рівному

Спеціальна робоча уніформа потрібна всім працівникам медичних закладів. Адже тільки такий підхід гарантує чистоту та стерильність на робочому місці, які так необхідні під час прийому пацієнтів. Звісно, будь-який спецодяг має бути не лише якісним, а й стильним.

Купити медичний одяг у Рівному від відомих американських брендів можна на сайті інтернет-магазину MedGroup. Тільки приготуйтеся до того, що вам доведеться вибирати з десятків різноманітних фасонів і відтінків. У каталозі можна знайти як базові халати чи костюми у класичних для лікарень кольорах (білий, блакитний, синій, сірий), так і яскравіші оригінальні відтінки чи взагалі – форму з принтом і візерунками.

Вся продукція відповідає стандартам якості та санітарним нормам. Вона гарантує комфорт під час руху, витримує щоденну експлуатацію та здатна довго зберігати яскравість кольору.