Медичний одяг в Білій Церкві

Показати 12 24 36

Що таке медичний одяг у Білій Церкві

Зовсім небагато людей знають про те, що уніформа для персоналу медичних закладів відрізняється не тільки зовнішнім виглядом, за яким одразу можна впізнати лікаря. Вона виготовлена таким чином, щоб сприяти більшому комфорту та ефективності медпрацівників. Це дозволяє краще подбати про здоров’я пацієнтів.

Медичний одяг у Білій Церкві створюється переважно зі світлих тканин. Це робиться для того, щоб на поверхні тканини можна було легко помітити будь-який бруд, кров, слиз або інші речовини. Лікар чи медсестра таким чином можуть подбати про належний рівень гігієни, просто переодягнувшись у нову форму.

Яким буває медичний одяг у Білій Церкві

Уніформа для медперсоналу може бути дуже різною. До того ж вона складається з різних елементів, у кожного з яких є особливі завдання, що дозволяють покращити комфорт медичних працівників під час виконання власних зобов’язань.

Таким чином мед одяг у Білій Церкві буває таких різновидів:

 1. Медичні костюми. Наразі це один з найпопулярніших варіантів форми. Складається з пари штанів і сорочки. Форма чудово огортає тіло, але не сковує рухів. Це сприяє кращій концентрації під час роботи.
 2. Медичні халати. Класичний варіант уніформи для лікарів. Відрізняється вільним кроєм та глибокими кишенями, в яких можна зберігати стетоскоп, маски, марлі, бинти та інші необхідні предмети та інструменти.
 3. Медичне взуття. Дуже важливий елемент медформи, який часто ігнорується багатьма людьми. Річ у тім, що працівники медичних закладів дуже часто протягом усієї зміну знаходяться на ногах. Така робота дуже сильно навантажує ноги, але також негативно впливає на спину. Збільшується ризик появи грижі. Медичне взуття (найчастіше це сабо та кросівки, але також використовуються туфлі) виготовлено таким чином, щоб значно знизити навантаження на тіло фахівця.
 4. Медичні маски та шапочки. Дуже важливі предмети, які забезпечують належний рівень захисту та гігієни під час проведення процедур та операцій. Значно знижують ризик розповсюдження небезпечних захворювань.

Яким має бути медичний одяг у Білій Церкві

Щоб сприяти максимальному комфорту та захисту лікарів, медсестер, фельдшерів та інших працівників медичних установ, мед одяг у Білій Церкві повинен виготовлятися відповідно до цілої низки вимог. Продукція має відрізнятися такими якостями:

 • водовідштовхувальними властивостями;
 • практичністю;
 • міцністю;
 • зносостійкістю;
 • гіпоалергенністю;
 • повітропроникністю;
 • антибактеріальністю тощо.

Дуже важливо подбати про те, щоб тканина, з якої пошита форма, була приємна на дотик. Також зверніть увагу на міцність та практичність матеріалу. Форма щоденно переться та дезінфікується, тому одяг має витримувати велике навантаження впродовж тривалого терміну використання.

Купити медичний одяг у Білій Церкві можна в інтернет-магазині Medgroup. Компанія є офіційним партнером таких виробників медодягу, як:

 • Dickies;
 • Greys Anatomy;
 • Barco Uniform та ін.

В асортименті Медгруп знайдеться якісна уніформа для будь-якого лікаря, адже наявний одяг з розміром від XXS до 5XL. Це дозволяє досягти належного рівня комфорту для лікаря будь-якої комплекції.