Медичний одяг в Луцьку

Показати 12 24 36

Медичний одяг у Луцьку: види уніформи лікарів

Лікарям не можна працювати у тому ж одязі, в якому вони ходять до магазину чи гуляють вулицею. Адже у медичних закладах важливо дотримуватись всіх санітарних норм і створювати безпечний простір як для лікарів, так і для пацієнтів. З цією метою було розроблено спеціальну уніформу, яка б захищала медпрацівника та допомагала забезпечувати норми гігієни у закладі.

Сьогодні медичний одяг у Луцьку представлений у різноманітних варіаціях фасонів, відтінків і видів. Він може бути чоловічим, жіночим та універсальним (унісекс), відрізнятись за розмірами та типом матеріалу. За фасоном і комплектацією вся уніформа для лікарів ділиться на такі основні категорії:

  1. Халати. Один із найпоширеніших типів одягу лікарів. Раніше всі медпрацівники асоціювались у пацієнтів із білими халатами. Сьогодні ж ці вироби відшиваються й у більш оригінальних відтінках і фасонах. Застібатись халат може на блискавку, ґудзики, кнопки, зав’язки. Такий одяг може бути подовженим чи коротким, з рукавами чи без них.
  2. Костюми. Складаються з верхнього та нижнього елементів. У першому випадку це зазвичай футболка чи сорочка (для жінок може бути ще й блуза). Низ – довгі штани прямого крою з боковими кишенями. На поясі штани мають еластичну резинку, блискавку та ґудзик.

Додатково також до атрибутів уніформи медичного працівника належать спеціальне взуття, головні убори, рукавички тощо. Комплексний підхід до робочого одягу лікарів – запорука безпеки та чистоти на робочому місці.

Як вибрати якісний медичний одяг у Луцьку

Перед тим, як придбати медичний одяг у Луцьку, важливо вибрати правильний розмір виробу. Адже форма має бути комфортною, не звисати та навпаки – не здавлювати шкіру, сковуючи рухи. Для цього потрібно зробити всі необхідні заміри та співвіднести показники з позначками у таблиці відповідності розмірів.

Важливою також є тканина, з якої виготовляється медичний одяг, у Луцьку найчастіше можна знайти халати чи костюми зі змішаних матеріалів. Вони поєднують натуральні та синтетичні тканини. Це дозволяє отримати приємний на дотик виріб, який окрім того буде також простим у догляді та зносостійким.

Серед інших критеріїв вибору правильного одягу для лікарів:

  • колір – базується на корпоративних відтінках клініки;
  • тип одягу – має бути у першу чергу комфортним лікареві;
  • додаткові елементи, наприклад, більша кількість кишень, манжети, зав’язки тощо.

Де замовити стильний медичний одяг у Луцьку?

Якщо ви шукаєте небанальний та якісний медичний одяг у м Луцьк, зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину MedGroup. Ми зібрали вироби від перевірених американських брендів: Cherokee, Dickies, Toffle, Barco Uniform, Grey’s Anatomy. У каталозі ви можете знайти як базову класичну уніформу, так і оригінальні яскраві моделі, які здатні зробити образ лікаря позитивнішим та покращити настрій пацієнтові.

Медичний одяг у м Луцьк – обов’язковий атрибут будь-якої лабораторії, клініки та лікарні. Медичну форму, представлену на нашому сайті, можна носити всім медичним працівникам: фельдшерам, медсестрам, лікарям тощо. Вона забезпечує високий рівень комфорту, здатна витримувати часте прання та надовго зберігає яскравість кольорів і форму.