Медичний одяг в Івано-Франківську

Показати 12 24 36

Медичний одяг в Івано-Франківську: особливості, види, вимоги

Використання неякісного та дешевого матеріалу для пошиття медодягу залишилося далеко у минулому. Зараз медичним закладам потрібно приділяти набагато більше уваги зовнішньому вигляду власних працівників. Адже якісний медичний одяг в Івано-Франківську виконує одразу декілька завдань:

  • Забезпечення належного рівня комфорту медичним фахівцям при виконанні власних зобов’язань.
  • Захист медперсоналу від небезпечних заразних хвороб.
  • Сприяння стильному зовнішньому вигляду співробітників медичних закладів, що дозволить викликати більше довіри у пацієнтів і партнерів.
  • Допомога у просуванні бренду медичного закладу.

Саме тому вибір медичної уніформи ‒ це надважливий процес, до якого обов’язково потрібно відповідально поставитися. Якщо ретельно підібрати елементи уніформи, то цей одяг не тільки прослужить тривалий термін використання, але й дозволить лікарям і медсестрам виконувати власні обов’язки ефективніше.

Яким буває медичний одяг в Івано-Франківську

Якщо вам потрібно медичний одяг купити в Івано-Франківську, то обов’язково зверніть увагу на різновиди цієї продукції. Наразі виробники пропонують чималий вибір уніформи для лікарів, тому підібрати оптимальне рішення для власних потреб не дуже складно. Але перш за все потрібно ознайомитися з розповсюдженими елементами форми, які досить легко помітити на співробітниках більшості медичних закладів.

Найчастіше уніформа для медиків складається з наступних елементів:

Що таке медичні костюми

Це один із найрозповсюдженіших варіантів уніформи, такий медичний одяг в Івано-Франківську складається із сорочки та штанів. Костюм має попит через те, що у ньому можна виглядати стильно, і в той самий час не відчувати якихось незручностей. Якщо правильно вибрати розмір, то медичні костюми обов’язково стануть улюбленим варіантом уніформи для більшості ваших працівників.

Що таке медичні халати

Найчастіше такий варіант уніформи використовується терапевтами. Халати досить зручно носити, цей медичний одяг в Івано-Франківську відрізняється вільним кроєм, а також наявністю кишень для інструментів, масок або невеликого перекусу.

Що таке медичне взуття

Дуже важливий елемент форми для медперсоналу. Деякі фахівці, які працюють у лікарнях, госпіталях чи клініках, протягом однієї зміни можуть ні разу не присісти. Така активна робота сприяє підвищеному навантаженню на нижню частину спини. Від цього значно підвищується шанс отримати грижу.

Тому спеціальне взуття для лікарів та медсестер відрізняється такими особливостями:

  • підвищеним каблуком чи платформою;
  • гнучкою та еластичною підошвою;
  • м’якою ортопедичною устілкою;
  • антибактеріальним покриттям.

З цією інформацією набагато легше вибрати та купити мед одяг в Івано-Франківську. Але потрібно ще правильно вибрати компанію виробника уніформи.

Де медичний одяг купити в Івано-Франківську

Інтернет-магазин Medgroup пропонує для власних клієнтів великий асортимент продукції від американських брендів. Медгруп є офіційним представником в Україні таких виробників, як Cherokee, Barco Uniform та багатьох інших. Саме тут ви зможете купити медичний одяг в Івано-Франківську, який не просто буде відрізнятися високим рівнем якості, але й стильним зовнішнім виглядом. Це допоможе підкреслити індивідуальність всього медичного закладу.