Медичне взуття у Дніпрі

Показати 12 24 36

Зручне медичне взуття у Дніпропетровську

Цілий день лікарі працюють на ногах: регулярні огляди, обходи пацієнтів та операції дають сильне навантаження на хребет та коліна. Якщо до цього додати незручне взуття – про комфорт і здоров’я спеціаліста можна забути. Тому крім медичних халатів, рукавичок, штанів та шапок, до комплекту робочої уніформи входить ще один елемент.

Медичне взуття в Дніпрі актуальне для фельдшерів, лаборантів, лікарів та медсестер. Вона практична і проста у використанні, легко надягає на ногу, не натирає і завдяки міцним матеріалам здатна прослужити максимально довго.

Як представлено медичне взуття у Дніпрі

Лікар може ходити по поліклініці чи лікарні у звичайних кросівках. Але вони не завжди комфортні. Плюс до всього, виходячи на вулицю, доведеться перевзутися, що у випадку з кросівками забирає цінний час. Тому багато медичних працівників вибирають для себе спеціально розроблене для роботи в лікарні взуття.

Сьогодні медичне взуття в Дніпропетровську представлене в таких варіаціях:

 • Мюлі та сабо. Найпопулярніший вид медичного взуття. Такі моделі відрізняються малою вагою, ергономічною формою та наявністю вентильованих отворів. Крім того, вони легко надягаються і прості у догляді. Деякі сабо мають ремінець, що надійно закріпить взуття на нозі.
 • Кеди. Виготовляються переважно з натуральної шкіри, легкий та стильний варіант взуття для лікарів.
 • Туфлі. Класичне медичне взуття в Дніпропетровську, яке представлене в різних відтінках, може бути шкіряним або гумовим, не спадає з ноги, не натирає шкіру.

Медичне взуття у Дніпропетровську: особливості вибору

Оскільки сьогодні медичне взуття в Дніпрі представлене в різних відтінках, розмірах та дизайні, важливо розібратися, на що звертати увагу при виборі сабо або туфель:

 • безпека підошв – взуття не повинно ковзати – у лікарнях часто миють підлогу, і покриття може створювати ризик травми;
 • комфорт у використанні – лікар повинен мати можливість швидко перевзутися з вуличної пари взуття в робочу;
 • ергономічність – важливо, щоб сабо, кеди чи туфлі повторювали контур ноги, не натирали та підходили за розміром;
 • забезпечення циркуляції повітря – запобігає надмірному запотіванню шкіри;
 • невеликий підйом (3-4 см) – для правильного розподілу навантаження на хребет;
 • відтінок – повинен поєднуватися з кольором робочої форми медичного працівника;
 • матеріал – в ідеалі простий у догляді, зносостійкий, вологостійкий.
 • Замовити стильне та міцне медичне взуття в Дніпропетровську можна в інтернет-магазині Medgroup. Співпраця з американськими брендами дозволяє заявляти про якість та довговічність усієї представленої в каталозі продукції. Правильно підібране медичне взуття – запорука комфортної роботи лікаря, профілактика хвороб суглобів від роботи на ногах і стильна частина уніформи.