Медичне взуття у Запоріжжі

Показати 12 24 36

Медичне взуття у Запоріжжі

Сьогодні медичне взуття в Запоріжжі є обов’язковим атрибутом у багатьох державних або приватних клініках та лікарнях. Вона дозволяє з комфортом виконувати лікарські маніпуляції, довго перебувати на ногах, не відчуваючи при цьому стискання в стопі, болю в колінах або спині.

Чому лікарям варто вибирати саме спеціальне медичне, а не звичайне вуличне чи спортивне взуття? По-перше, це набагато гігієнічніше – сабо або туфлі для медиків виготовляються з матеріалу, що легко піддається дезінфекції. Крім того, таке взуття мало важить, і кроки не будуть здаватися надто важкими, а ви наприкінці дня не валитиметеся з ніг.

Сучасне медичне взуття в Запоріжжі часто має супінатор або якісну ортопедичну устілку, а також невеликий підйом, що розподіляє навантаження по хребту та суглобах. Отже, гумові сабо або шкіряні кеди актуальні фельдшерам, медсестрам, стоматологам, хірургам тощо. Їх використовують співробітники косметологічних центрів та промислових підприємств.

Медичне взуття у Запоріжжі: особливості дизайну

Медичне взуття в Запоріжжі відрізняється за своїм дизайном. Це можуть бути:

  • сабо та мюлі з відкритою п’ятою та ремінцем, що дозволяє взуття не зісковзувати при ходьбі;
  • туфлі чи кеди: закрите взуття на шнурках, застібках, липучках тощо.

Також вона відрізняється за кольорами. У нашому каталозі можна знайти різні варіанти взуття: темні, яскраві, пастельні. Вибирати відтінок можна, виходячи із кольору костюма чи халата. Зазвичай світле взуття поєднується з такою самою робочою формою, як і темне.

Щоправда, світла пара має ще одну перевагу – на таких туфлях або сабо будуть помітні будь-які забруднення, а значить ви зможете якісніше підтримувати чистоту медичного взуття в Запоріжжі.

Виходячи з розмірної сітки, виділяють дві категорії сабо або туфель для медиків:

  • чоловічі із розмірним рядом 41-44;
  • жіночі у розмірах 36-41.

Для забезпечення циркуляції повітря більшість пар взуття мають спеціальну вентиляцію. Завдяки їй нога не запотіває.

Медичне взуття у Запоріжжі: комфорт лікаря

Багато клініках сьогодні діє правило єдиної уніформи. У тому числі це стосується таких непомітних елементів, як взуття. Оскільки правильно підібрані сабо, мюлі чи кеди також впливають на комфорт лікаря у процесі роботи, як і медичний костюм чи халат. Спеціалісти старанно підходять до вибору цього елемента.

Якщо вам потрібне медичне взуття в Запоріжжі, але ви не знаєте, як знайти дійсно якісну продукцію від перевірених виробників, ознайомтеся з асортиментом, який представлений у нашому магазині. На сайті ви знайдете чоловічі та жіночі моделі взуття у різних відтінках. Це можуть бути мюлі з ремінцем на п’яті, закриті туфлі, легкі кеди і т.д. Вся продукція відповідає стандартам медичної уніформи, не викликає дискомфорту та знімає зайве навантаження з хребта та суглобів.