Медичне взуття в Одесі

Показати 12 24 36

Яке буває медичне взуття в Одесі

Працюючи в стаціонарі або поліклініці, лікар цілими днями може бути на ногах і рідко може присісти і відпочити. У такому випадку важливо дбати не тільки про хороший зручний костюм, але і про комфортне м’яке взуття, яке не натирає ноги і допомагає уникнути стягування шкіри.

Сьогодні для медпрацівників існує окрема категорія предметів гардеробу. Медичне взуття в Одесі представлене в різному дизайні і може бути виготовлене з різних матеріалів. Але при цьому є те, що поєднує всі моделі: вони набагато комфортніше звичайного вуличного взуття, зменшують навантаження на суглоби і м’язи, мають невелику вагу, щоб ноги не так втомлювалися після зміни і чергувань.

На вигляд цей товар ділиться на три категорії:

  • сабо та мюлі – переважно гумові вироби з вентиляцією та (опціонально) ремінцем, який утримує взуття на ногах;
  • кеди – альтернатива звичайного напівспортивного взуття на шнурках, що виготовляються з натуральної шкіри;
  • туфлі – варіант повністю закритого взуття, яке носять і чоловіки, і жінки.

Медичне взуття в Одесі: як вибрати матеріал та фасон

Перш ніж купити медичне взуття в Одесі, необхідно уважно вивчити матеріали, з яких вона виготовлена. Вони повинні відповідати таким критеріям:

  • забезпечувати хорошу циркуляцію повітря;
  • зберігати теплообмін;
  • легко очищатися від плям та дезінфікуватися;
  • мати невелику вагу;
  • відрізнятися зносостійкістю та міцністю.

Найпопулярнішими матеріалами є термопластична гума або натуральна шкіра. Також як вставки може використовуватися дихаючий текстиль.

Відрізняється медичне взуття в Одесі і своїм фасоном. Вона може бути з відкритою п’ятою або із закритою, на шнурках, липучках або застібках. Тут важливо звернути увагу на такі фактори:

  • підйом 3-5 см, який правильно розподіляє навантаження на хребет;
  • ергономічна форма, яка дозволяє уникнути занадто великого тиску на пальці та запобігає виникненню мозолів.

До речі, важливо, щоб у медичному взутті були спеціальні ортопедичні устілки або супінатори, які знімають зайве навантаження із суглобів.

Де придбати медичне взуття в Одесі?

Якщо ви хочете купити медичне взуття в Одесі від провідних американських брендів, яким довіряють лікарі великих клінік всього світу, зверніть увагу на продукцію виробників: COQUI, Toffeln і т.д. На сайті інтернет-магазину Medgroup представлені моделі вказаних брендів у різних розмірах, відтінках та дизайнах.

Ми пропонуємо зносостійкі практичні елементи медичного гардеробу, які дозволять уникнути втоми в ногах, правильно розподілять навантаження на хребет і не натиратимуть ноги під час тривалих робочих змін.