Медичні халати у Вінниці

Показати 12 24 36

Медичні халати у Вінниці: особливості уніформи

Медичні халати – це один із найдавніших типів уніформи лікаря. Вони можуть бути як чоловічими, так і жіночими. Спеціальний одяг для лікарів дозволяє дотримуватись гігієни при роботі та забезпечувати належний рівень безпеки.

Медичні халати у Вінниці зазвичай мають прямий крій, інколи бувають розширеними донизу. Також у халатах є кілька кишень для зберігання дрібних інструментів, аркушів паперу, ключів від кабінету тощо.

Застібатись вони можуть по-різному. Найчастіше це:

  1. Блискавка. Найрозповсюдженіший та найзручніший спосіб. Блискавка дозволяє повністю приховати одяг під халатом, що сприяє підтриманню його у чистоті, та застібається за кілька секунд.
  2. Ґудзики. Менш зручний варіант, який, втім, також надійно закриває одяг. А ще, на відміну від блискавок, ґудзики не можуть зламатись, хіба що відірватись. Але й тоді халат легко поремонтувати голкою з ниткою.
  3. Зав’язки. Затягуються з боку та зав’язуються на спеціальні вузли. Головне – стежити, щоб халат не розв’язався під час роботи.

Також існують халати на кнопках чи під пояс.

Медичний халат у Вінниці – переваги виробу

Чому більшість лікарів продовжують обирати саме такий вид робочого одягу? Адже виробники сьогодні пропонують й інші види уніформи. Річ у тім, що медичний халат у Вінниці ідеально створений для роботи у закладах надання допомоги пацієнтам. Він має відразу кілька переваг:

  1. Щоб надягнути халат, потрібно витратити кілька секунд. Лікарю не доведеться повністю переодягатись у робочий одяг – достатньо просто накинути виріб і застібнути його.
  2. Широкий асортимент. Ви зможете варіювати не лише колір халату, але й довжину рукава чи самого виробу, кількість кишень, фасон тощо.
  3. Надійний захист. Усі халати виготовляються з міцних і щільних тканин, що запобігають потраплянню на одяг чи шкіру лікаря шкідливих мікроорганізмів під час контакту з хворими людьми.

Як обрати якісні медичні халати у Вінниці?

Сьогодні для того, щоб знайти стильний та міцний медичний халат у Вінниці, варто звертати увагу на кілька важливих критеріїв:

  1. Розмір. Вироби можуть випускатись в універсальному розмірі чи у конкретному. Важливо вибрати модель, яка б не стискала шкіру та навпаки – не звисала з плечей, створюючи дискомфорт під час роботи.
  2. Колір. У багатьох пацієнтів лікар асоціюється з білим халатом. Це пов’язано з тим, що світлі відтінки стали символом чистоти та стерильності. Сьогодні ви можете знайти не лише білі моделі виробів, але й яскраві чи темні халати, однотонний одяг для лікарів чи моделі з візерунком.
  3. Тканина. Має забезпечувати хорошу циркуляцію повітря, витримувати часте прання, бути міцною, гіпоалергенною та приємною для шкіри. Найчастіше медичні халати у Вінниці сьогодні виготовляють зі змішаних тканин, наприклад, бавовна+поліестер.

Замовити якісні медичні халати у Вінниці можна на сайті інтернет-магазину MedGroup. У каталозі представлені вироби відомих американських брендів: Core Stretch, Grey’s Anatomy, LUXE. У нас ви знайдете як класичні фасони, так і цікаві та стильні варіації халатів для всіх медпрацівників.

Довговічний та якісний медичний одяг може бути ще й красивим. Правильно підібраний халат дозволить створити стильний образ лікаря та підвищить рівень довіри пацієнтів до спеціаліста та закладу у цілому.