Медичні халати у Запоріжжі

Показати 12 24 36

Медичні халати в Запоріжжі – класика уніформи

Медичні халати в Запоріжжі сьогодні можна зустріти в лабораторіях, стоматологічних кабінетах, клініках, лікарнях та медичних ВНЗ. Це класичний варіант спецодягу для медиків, який уже відійшов від звичного білого відтінку та представлений у різних кольорах: ніжно-пастельних, яскравих, насичених темних тощо.

Перш ніж купити медичний халат у Запоріжжі, важливо розібратися, чи відповідає він усім державним стандартам. Виріб повинен бути виготовлений з гіроскопічної тканини, що дихає, яка не викликає алергії і абсолютно безпечна для здоров’я. Також важливо, щоб халат забезпечував терморегуляцію, відштовхував біологічні рідини, витримував прання та не вимагав прасування.

Щоб забезпечити всі ці умови, виробники використовують суміш натуральних та синтетичних матеріалів. Завдяки доданню поліестеру халати не пропускають воду, легко чистяться від плям і не мнуться.

Якими бувають медичні халати у Запоріжжі

Коли ми уявляємо лікаря, швидше за все він одягнений у білий медичний халат. Це перша асоціація, що виникає із лікарнею чи клінікою. Сьогодні медичні халати в Запоріжжі представлені в широкому асортименті. Насамперед вони поділяються на чоловічі та жіночі. Такі вироби відрізняються один від одного розмірами (чоловічі, як правило, більше) та відтінками: жіночі можуть бути світлими, яскравими або темними, а чоловічі – переважно світлі або темні без яскравих (рожевих, жовтих чи оранжевих) відтінків.

За типом застібок виділяють такі види:

  • з блискавкою – найпрактичніший і найпростіший у використанні фасон халата;
  • на кнопках або застібках – такі моделі виглядають стильно, хоч на їхнє закріплення і знадобиться більше часу;
  • на зав’язках – халати на запах створюють легкий невимушений образ і дуже зручні у роботі.

Де купити медичний халат у Запоріжжі?

З вибором медичних халатів потрібно бути дуже уважним, звертаючи увагу на розмір, матеріал, якість пошиття та довжину виробу. Тільки так можна знайти уніформу, яка ідеально сяде по фігурі, не сковуватиме рухів та не викликатиме відчуття дискомфорту під час роботи.

Ще один важливий фактор вибору – відтінок виробу. Біла модель асоціюється у пацієнта з чистотою, викликає спокій, яскрава – підвищує настрій, темна – заспокоює та допомагає сконцентруватися. Ви також можете вибрати оригінальні халати з цікавими візерунками та принтами, декоративними вставками, тасьмою і т.д.

Купити медичний халат в Запоріжжі можна в інтернет-магазині Medgroup. У каталозі зібрано продукцію американських брендів, які завоювали прихильність у всьому світі. На нашому сайті можна знайти інший медичний одяг, а також такі аксесуари, як захисні маски, шапки для лікарів і т.д.

Білий, яскравий або темний медичний халат – це стильний елемент гардеробу та практична робоча форма для всіх співробітників клініки: від медсестри до головного лікаря.