Медичні халати в Івано -Франківську

Показати 12 24 36

Як правильно вибрати медичні халати в Івано-Франківську

Багато педіатрів, терапевтів та інших медичних фахівців асоціюються саме з білими халатами. Це класичний варіант уніформи, який використовується лікарями не просто так. По-перше, такий спеціальний одяг відразу дає зрозуміти, що перед вами знаходиться медик. По-друге, халат ‒ це дійсно зручний варіант форми. Він просторий, і у той самий час не заважає рухатися. До того ж наявність глибоких кишень дозволяє комфортно носити з собою стетоскопи, цукерки для маленьких пацієнтів, маски, марлі тощо.

Однак купити будь-який варіант халату для медичного працівника не можна. Тканина елементу форми має відповідати багатьом факторам, які й визначають якість одягу.

Медичні халати в Івано-Франківську: на що звернути увагу при виборі

Зараз мають попит змішані полотна, які складаються з синтетичних і натуральних волокон. Це дозволяє комбінувати переваги та недоліки таким чином, щоб отримати оптимальний результат саме для персоналу медичних закладів.

Щоб медичні халати в Івано-Франківську повністю відповідали вашим вимогам, потрібно обов’язково звернути увагу на такі фактори:

  1. Характеристики матеріалу. Тканина має бути міцною, але також чудово пропускати повітря, щоб не змушувати лікаря страждати від спеки. Також матеріал має бути гігієнічним, не викликати алергічну реакцію. Ще одним важливим фактором є антибактеріальні властивості, які дозволяють знищувати небезпечні мікроорганізми при контакті з хворими.
  2. Розмір халату. Він не має сковувати рухи лікаря, але якщо купити надто великий одяг, то він також заважатиме рухатися. Щоб обрати халат найкращим чином, спробуйте вдягнути елемент уніформи та постаратися активно рухатись. Також зверніть увагу на розмір грудей, стегон і талії.
  3. Відтінок халату. Медичні халати в Івано-Франківську не просто так найчастіше відрізняються світлими кольорами. Такий підхід дозволяє вчасно помітити забруднення та оперативно переодягнутися.
  4. Якість фурнітури. Всі блискавки, ґудзики та інші елементи фурнітури повинні відрізнятися високим рівнем якості, щоб забезпечити тривале використання уніформи.

Щодо характеру пошиття халату, то тут особливих обмежень не існує. Для жінок є приталені та вільні моделі. Довжину одягу потрібно вибирати, зважаючи на комплекцію та зріст лікаря.

Де придбати медичні халати в Івано-Франківську

Інтернет-магазин Medgroup ‒ є офіційним партнером в Україні таких відомих компаній, як: Barco Uniform, Greys Anatomy, Cherokee, Dickies. Продукція цих брендів має попит у медичних закладах по всьому світу через якість та інноваційність.

Співпрацюючи з Medgroup, ви можете розраховувати на:

  • високий сервіс;
  • оперативну доставку;
  • привабливі ціни для гуртових покупців;
  • величезний каталог (більше ніж 500 моделей) медичного одягу від іменитих компаній;
  • різноманітні розміри одягу для людей з будь-якою комплекцією.

Разом із Медгруп ви можете купити медичні халати в Івано-Франківську, для свого медичного закладу, які обов’язково зможуть забезпечити тривалий термін експлуатації.