Медичні халати в Луцьку

Показати 12 24 36

Для чого потрібні медичні халати у Луцьку?

Сьогодні можна знайти великий вибір спецодягу для лікарів, лаборантів і медсестер. Одним із найбільш розповсюджених варіантів вважаються медичні халати, у Луцьку вони представлені у різних варіаціях та відрізняються за:

 • фасоном;
 • довжиною;
 • кольором;
 • тканиною;
 • розмірами тощо.

Звісно, як і будь-яка інша форма для медпрацівника, халати мають відрізнятися від звичайного одягу. Адже це захисний одяг, який запобігає потраплянню на шкіру різноманітних інфекцій та сприяє гігієні робочого простору. А тому медичні халати у Луцьку повинні бути:

 • простими у догляді;
 • гіпоалергенними та приємними на дотик;
 • зручними;
 • гігроскопічними;
 • повітропроникними.

Тільки у такому разі одяг зможе захистити шкіру та персональні речі медпрацівника від потрапляння на неї крові, вірусів і бактерій, а також забезпечити циркуляцію повітря, дозволяючи порам шкіри дихати.

Медичні халати відшивають переважно зі змішаних матеріалів, що складаються з натуральних і синтетичних волокон. Так вдається поєднати у тканині, м’якість та приємні тактильні відчуття із простотою у догляді та зносостійкістю.

Медичні халати у м Луцьк: особливості уніформи лікарів

Одна зміна у лікаря може тривати більше ніж 10 годин. Саме тому на першому місці при виборі одягу для медпрацівника стоїть комфорт спеціаліста та можливість зручно виконувати всі свої обов’язки. Головною перевагою медичних халатів можна вважати простоту експлуатації. Вони не потребують перевдягання – лікар може просто надягнути халат на звичайний одяг і швидко розпочати прийом пацієнтів.

Всі медичні халати у Луцьку сьогодні можна поділити на кілька основних категорій. За довжиною виробу виділяють:

 1. Подовжені моделі, які доходять до коліна.
 2. Халати середньої довжини. Найбільш розповсюджені варіанти, які сягають середини стегна. Така довжина забезпечує зручне пересування клінікою чи лікарнею.
 3. Укорочені моделі, які більше нагадують жакет.

Також медичні халати у м Луцьк відрізняються між собою і за типом застібок. Зазвичай це:

 1. Блискавка. Застібається швидко та дозволяє повністю закрити одяг, що зводить ризик його забруднення нанівець.
 2. Ґудзики чи кнопки. Виглядають стильно та дозволяють надійно застібнути халат. Один недолік – щоб повністю застібнути всі ґудзики, доведеться витратити більше часу.
 3. Зав’язки та пояси. Халати на запах застібаються буквально за секунду – достатньо тільки перев’язати пояс.

Де купити медичний халат у Луцьку?

У багатьох пацієнтів лікар асоціюється саме з таким одягом, як медичний халат. Якщо раніше це були переважно білі чи блакитні вироби, сьогодні ви можете знайти елементи уніформи медпрацівника у різних кольорах. Це робить такий одяг не лише практичним і функціональним, але й стильним.

Купити медичний халат у Луцьку можна в інтернет-магазині MedGroup. На сайті ви знайдете десятки різних фасонів і відтінків виробу. Це можуть бути базові кольори чи яскраві жовті, рожеві, зелені халати, або навіть моделі з оригінальними принтами та візерунками. Вся продукція для медпрацівників сертифікована та відповідає санітарним нормам. Ми постачаємо в Україну медичні халати брендів: Cherokee, Dickies, Toffle, Barco Uniform, Grey’s Anatomy тощо.

Стильна та якісна медична форма – запорука комфортної роботи лікаря та інструмент завоювання довіри та прихильності пацієнтів.