Медичні костюми у Дніпрі

Показати 12 24 36

Медичні костюми у Дніпрі в Medgroup

Однією з альтернатив халатам, як уніформі, стали стильні та зручні медичні костюми, в Дніпрі їх часто можна зустріти у поліклініках, приватних клініках, лікарнях, санаторіях, косметичних центрах, стоматологічних кабінетах. Костюми, як правило, складаються з штанів та футболки з коротким рукавом, представлені у різних відтінках та розмірах.

На сайті Medgroup ви зможете знайти медичні костюми в Дніпропетровську, які будуть поєднуватися з корпоративними відтінками клініки, підвищать комфорт у роботі лікаря та лояльність пацієнтів.

 

Переваги медичних костюмів у Дніпрі

Медичні костюми в Дніпрі виглядають презентабельно, зручні в носінні і дозволяють проводити різноманітні медичні маніпуляції. Найчастіше вони виконані в одному відтінку, проте бувають різнобарвні моделі. Ви також можете поєднувати кілька кольорів, наприклад, блакитну футболку із синіми штанами.

 

Виділимо переваги такої форми одягу:

  • Вам не доведеться окремо підбирати верх та низ – всі елементи костюма гармонійно поєднуються між собою.
  • Усі моделі виготовлені з м’яких та дихаючих тканин, які забезпечують циркуляцію повітря та перешкоджають надмірному запотіванню шкіри, що особливо важливо в умовах стресової та тривалої роботи.
  • Можуть використовуватись у різних сферах: хірургами, фельдшерами, терапевтами, стоматологами тощо.
  • Прості у догляді – тканини, з яких виготовлені медичні костюми в Дніпрі, легко відпираються від плям, піддаються обробці, а також надовго зберігають первісний вигляд.
  • Підвищують довіру пацієнта, заспокоюють його та налаштовують на правильну комунікацію з лікарем.

Як вибрати медичні костюми у Дніпрі

Якщо ви шукаєте стильні медичні костюми в Дніпропетровську, які б показували відповідальне ставлення клініки до організації роботи персоналу та забезпечували б комфорт працівників у процесі роботи, враховуйте такі параметри:

  1. Розмір. Костюми мають стандартну сітку розміру: від XXS до 5XL. Важливо підібрати одяг, який би не сковував рухи і не стягував шкіру, створюючи відчуття дискомфорту.
  2. Відтінок. Чоловічі костюми найчастіше виконані у темних тонах: чорних, сірих та синіх. Серед жіночих моделей зустрічаються як темні, так світліші пастельні варіанти одягу: блакитні, м’ятні, білі, оливкові.
  3. Фасон. Костюм має бути трохи вільного крою, без зайвих декоративних вставок, бажано з наявністю кишень.

На сайті магазину Medgroup ви знайдете медичні костюми в Дніпропетровську від американських виробників: Grey’s Anatomy, iFlex, Professionals і т.д. Ми пропонуємо товари як для чоловіків, так і для жінок і завжди готові допомогти з вибором відповідної моделі. Стильний, зносостійкий медичний костюм із приємних для тіла легких тканин не лише покращує репутацію клініки, а й робить процес роботи лікарів комфортнішим.