Медичні костюми у Вінниці

Показати 12 24 36

Як вибрати медичні костюми у Вінниці

Уніформа для співробітників медичних закладів існує не просто для того, щоб вирізняти їх з поміж інших людей. Такий одяг виконує відразу декілька функцій, що дозволяє водночас покращити ефективність роботи лікарів, подбати про їхній комфорт та захист, а також забезпечити стильний зовнішній вигляд.

Медичні костюми у Вінниці ‒ це один із найпоширеніших варіантів форми для медперсоналу. Такий одяг складається зі штанів та сорочки. Використовуються моделі досить вільного крою, тому вони не обмежують рухи медиків, та дозволяють їм з комфортом виконувати свою роботу.

Медичний костюм у Вінниці: критерії вибору

Одяг для медпрацівників значно відрізняється від елементів гардеробу, які люди використовують у повсякденному житті. Для пошиття медичних костюмів використовуються спеціальні тканини, які вирізняються цілою низкою особливостей.

Якщо ви вирішили придбати медичні костюми у Вінниці, обирати їх слід, як і будь-який інший одяг. Потрібно звернути увагу на:

  • фасон;
  • розмір;
  • колір та візерунок.

Як не дивно, на останній фактор також потрібно звернути особливу увагу. Найчастіше використовується медичний костюм у Вінниці світлого відтінку. Річ у тім, що на світлій тканині набагато краще видно бруд і плями. Тому світлий колір допомагає тримати одяг у чистоті та при потребі швидко переодягнутися. До того ж дослідженнями підтверджено, що такі відтінки набагато краще сприймаються пацієнтами.

Основні особливості медичного одягу криються у властивостях тканин, з яких вони пошиті, а саме:

  • Водовідштовхуваність ‒ зменшує ризик контакту з кров’ю та іншими речовинами з організму пацієнтів.
  • Антибактеріальність ‒ при контакті з тканиною мікроорганізми помирають.
  • Практичність ‒ відповідно до санітарних норм медичний костюм у Вінниці для медпрацівників має пратися та дезінфікуватися кожного дня, тому тканина має бути розроблена таким чином, щоб витримувати такі навантаження.
  • Повітропроникність ‒ навіть під час активної роботи шкіра лікаря продовжує вентилюватися крізь таку тканину, що зменшує потовиділення та підвищує комфорт.
  • Приємна на дотик ‒ це допомагає позбутися подразнень та почервонінь.

Наразі для виробництва медичних костюмів найчастіше використовується суміш із натуральних і синтетичних волокон. Такий підхід дозволяє комбінувати переваги сировини, отримуючи полотно з оптимальними експлуатаційними характеристиками.

Де купити медичні костюми у Вінниці

Якщо ви шукаєте, де придбати медичний костюм у Вінниці, то зверніть увагу на компанію Medgroup. Це інтернет-магазин, який з’явився у 2015 році, після того, як його засновник помітив, що в Україні майже відсутня стильна медична уніформа.

Саме тому Медгруп за короткий термін встановив контакти з кількома виробниками уніформи із США, продукція яких відома в усьому світі. До цих компаній відносяться такі бренди, як: Cherokee, Greys Anatomy, Barco Uniform та інші.

Сьогодні завдяки Medgroup представники клінік можуть купити не просто якісну, а й стильну медичну уніформу, яка викликатиме більшу довіру у пацієнтів і сприятиме просуванню бренду клініки.