Медичні костюми в Івано-Франківську

Показати 12 24 36

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Для чого потрібні медичні костюми в Івано-Франківську

Медперсонал не просто так користується унікальною уніформою, яка виготовляється із тканин з особливими властивостями. Кожного дня лікарі, медсестри та інші фахівці медичної галузі б’ються за здоров’я та життя своїх пацієнтів. Тому для повної концентрації одяг має бути зручним, надійним, а також при необхідності забезпечувати високий рівень захисту.

Медичні костюми в Івано-Франківську ‒ це сучасний варіант уніформи, який складається зі штанів та сорочки. Обидва елементи форми найчастіше відрізняються досить вільним кроєм, але при правильно обраному розмірі сидять по фігурі, щоб не заважати при виконанні роботи.

Медичні костюми в Івано-Франківську: особливості уніформи

Вибір якісної уніформи ‒ це досить відповідальний процес, під час якого потрібно звертати увагу на декілька важливих факторів.

По-перше, обов’язково звертайте увагу на колір тканини. Для лікарів та іншого медперсоналу найчастіше використовуються світлі відтінки: білий, зелений, блакитний, рожевий. Такий підхід дозволяє вчасно помітити наявність на одязі забруднення. У такому разі лікар відразу може переодягнутися у чисту форму. Також вважається, що світлі кольори викликають більше довіри у пацієнтів і поліпшують їм настрій.

Особливості тканини ‒ це ще один важливий фактор, який варто враховувати, якщо вам потрібні медичні костюми в Івано-Франківську. Раніше для уніформи використовувалися натуральні полотна, але такі матеріали могли викликати алергічну реакцію, та й вони не відрізнялися особливою надійністю. Зараз використовуються синтетичні нитки, інколи до них додаються волокна бавовни чи іншого натурального матеріалу.

Медичні костюми в Івано-Франківську виготовляються таким чином, щоб відповідати всім основним характеристикам:

  • Водовідштовхувальні властивості ‒ при контакті з кров’ю та іншими речовинами лікар буде впевнений, що він захищений та зумів уникнути зараження.
  • Здатність пропускати повітря ‒ досить важливий та неочевидний параметр, який дозволяє вентилювати тіло лікаря, знижуючи рівень виділення поту, це особливо важливо під час проведення хірургічних операцій.
  • Антибактеріальність ‒ для уніформи використовуються спеціальні тканини, при контакті з якими мікроорганізми гинуть.
  • Гіпоалергенність ‒ дуже важливо, щоб тканина не могла викликати алергічну реакцію у лікарів і пацієнтів з ослабленим хворобою організмом.
  • Практичність та зносостійкість ‒ медичні костюми в Івано-Франківську перуться щодня, тому важливо щоб забруднення легко зникали з матеріалу, а оскільки одяг використовується з високим навантаженням, тканина має відрізнятися чималою міцністю.
  • Красивий зовнішній вигляд ‒ неочевидний фактор, який, втім, дозволяє просунути впізнаваність бренду клініки, а також підвищити рівень довіри пацієнтів.

Магазин Medgroup ‒ якісні медичні костюми в Івано-Франківську із США

Якщо вам потрібна уніформа для медичного персоналу дійсно високої якості, то купити медичні костюми в Івано-Франківську можна в інтернет-магазині Medgroup. В каталозі представлено велике різноманіття моделей (понад 500 товарів) різного розміру ‒ від XXL до 5 XL. Таким чином представник лікарні зможе підібрати робочий одяг для кожного лікаря, незалежно від його розміру.