Медичні костюми в Луцьку

Показати 12 24 36

Медичні костюми у Луцьку: особливості лікарської уніформи

Медичні костюми у Луцьку сьогодні стали популярною уніформою. Вони актуальні для будь-якого працівника клініки чи лікарні: фельдшера, лаборанта, хірурга, терапевта, медсестри тощо. А все тому, що такий медичний одяг здатен забезпечувати високий рівень комфорту. Він не сковує рухи, надійно захищає шкіру від біологічних рідин, бактерій та вірусів і створює охайний образ лікаря, якому пацієнти бажають довіряти.

Складаються медичні костюми з верхніх і нижніх елементів. У першому випадку це футболка чи сорочка з подовженими рукавами. Низ – зазвичай штани прямого крою зі зручними боковими кишенями на еластичній резинці.

Медичні костюми у Луцьку можуть бути не лише класично білими. Вони представлені у різних відтінках: бордові, сині, зелені, жовті тощо. Також можна знайти уніформу з цікавими візерунками та принтами.

Як обрати медичні костюми у Луцьку?

Перш ніж придбати медичні костюми у м Луцьк, вам доведеться зіткнутися із величезним асортиментом уніформи, що пропонують сучасні виробники. Аби не помилитись із вибором робочого одягу, зверніть увагу на такі його характеристики:

  1. Розмір. Костюми випускаються у різних розмірах, щоб можна було знайти зручний одяг для кожного медичного працівника. Аби вибрати модель, яка ідеально сяде по фігурі та не буде сковувати рухи, важливо заміряти основні параметри та порівняти їх із показниками таблиці відповідності розмірів.
  2. Тканина. До неї є кілька важливих вимог: гіпоалергенність, приємні тактильні відчуття, здатність витримувати часте прання та забезпечення циркуляції повітря. Усі медичні костюми у Луцьку сьогодні виготовляються зі змішаних матеріалів, де до натуральних тканин додають синтетичні волокна: спандекс, поліестер, віскозу тощо.
  3. Додаткові характеристики. Це можуть бути кишені на сорочці чи штанах, в яких лікар зміг би зберігати дрібні інструменти, ключі від кабінетів, аркуші паперу тощо. Чи, наприклад, манжети на рукавах, які забезпечують ще більший рівень захисту, дозволяючи одягу міцніше прилягати до тіла.
  4. Дизайн і колір. Тут усе буде залежати від особистих уподобань лікаря та корпоративних кольорів клініки. Єдина рекомендація – краще купувати всім лікарям і медсестрам одяг в одному стилі та максимум у 2-3 різних кольорах. Інакше працівники закладу будуть виглядати строкато.

Де знайти якісні медичні костюми у Луцьку?

Працюючи багато годин на день, лікарі можуть усю зміну проводити на ногах чи переміщуватись із кабінету у кабінет. Це неабияке навантаження на організм, зокрема м’язи та суглоби. Разом із тим медичний персонал має весь час залишатись уважним і сконцентрованим. Тож вибір комфортного одягу – запорука того, що лікар зможе почувати себе набагато зручніше навіть працюючи у важких умовах.

Знайти медичні костюми у м Луцьк можна на сайті інтернет-магазину MedGroup. У каталозі зібрано уніформи відомих брендів, таких як: Cherokee Medical Uniform, Grey’s Anatomy, Barco Uniform тощо. Усі костюми представлені у широкій розмірній сітці та виготовлені з урахуванням санітарних норм. Такий одяг не лише подарує відчуття комфорту всім працівникам медзакладу, а й допоможе підвищити імідж клініки, продемонструвавши пацієнтам ваше відповідальне ставлення до зовнішнього вигляду та охайності спеціалістів.