Медичні костюми в Тернополі

Показати 12 24 36

Медичні костюми у Тернополі: основні характеристики одягу

Зовнішній вигляд усіх працівників медичного закладу впливає на ставленні пацієнтів до лікарів, їх настрій та рівень довіри спеціалістам. Саме тому варто подумати про однакову форму для всього персоналу, яка б забезпечувала належний рівень комфорту та дозволяла створювати позитивний імідж кожного лікаря окремо та клініки чи лікарні загалом.

Медичні костюми у Тернополі вже давно стали популярною альтернативною звичайним халатам. Вони гарантують більший рівень безпеки, що дозволяє використовувати таку уніформу не лише під час консультування пацієнтів, а й при проведенні хірургічних втручань.

Всі медичні костюми шиються зі спеціальних водовідштовхувальних та зносостійких тканин. Матеріал одягу лікаря має відповідати таким критеріям гігієни та комфорту:

  • не перешкоджати руху та не здавлювати шкіру;
  • забезпечити циркуляцію повітря, яка б запобігала збільшенню потовиділення шкіри;
  • мати стійкість до регулярного прання та дезінфекції одягу – робоча форма лікарів переться набагато частіше за звичайний одяг;
  • бути гіпоалергенним і приємним на дотик.

Як обрати медичні костюми у Тернополі?

Медичні костюми у Тернополі представлені у двох основних категоріях. Вони бувають чоловічими та жіночими. За таким критерієм вироби відрізняються не лише за розміром, але й за дизайном. Проте усі костюми незмінно складаються з двох основних елементів:

  1. Футболка чи сорочка. Перший варіант підходить на літо та не має застібок. Сорочки зазвичай мають подовжений рукав та застібаються на ґудзики чи блискавку.
  2. Штани. Відрізняються переважно прямим кроєм. Застібатись можуть на ґудзики з блискавкою чи зав’язки.

Оскільки медичні костюми у Тернополі представлені широким асортиментом, обрати потрібний варіант може бути складно. Для цього варто звертати увагу на:

  1. Розмір. Лікарі працюють протягом тривалих змін, тому важливо, щоб одяг добре сидів на фігурі. Він не має спадати з тіла чи навпаки – здавлювати його, перешкоджаючи свободі пересування.
  2. Колір. Костюми можуть бути світлими, темними чи яскравими, однотонними чи з візерунками. Обирайте відтінок залежно від корпоративних кольорів клініки чи лабораторії або ваших особистих уподобань. Головне – щоб форма всього персоналу за кольором виглядала гармонійно. Для цього рекомендуємо для одного закладу підбирати не більше 2-3 різних відтінків одягу.

Де замовити медичні костюми у Тернополі

Медичні костюми у Тернополі сьогодні варто купити всім працівникам медичної сфери. Це комфортний та стильний робочий одяг, в якому зручно працювати навіть протягом тривалих змін. Звісно, аби уніформа прослужила якомога довше та зберегла свій початковий вигляд, варто обирати вироби перевірених брендів.

Придбати медичні костюми у Тернополі ви можете вже сьогодні на сайті інтернет-магазину MedGroup. Ми пропонуємо вашій увазі сертифіковану та якісну продукцію. У каталозі представлені як класичні лікарські костюми, так і більш оригінальні моделі, наприклад, в яскравих кольорах чи з цікавими візерунками.

Стильний костюм лікарів/фельдшерів/медсестер може стати візитівкою медичного закладу та підвищити рівень довіри пацієнтів. Головне – завчасно продумати кольорову палітру комплекту та вибрати потрібний розмір.