Медичний одяг у Маріуполі

Показати 12 24 36

Медичний одяг у Маріуполі від магазину Medgroup

Вибір нової уніформи для співробітників клініки – це завжди відповідальний процес. Адже мед одяг у сучасному медичному закладі – це не лише комфорт для персоналу, а й турбота про його належний зовнішній вигляд. Жоден пацієнт не повірить лікареві, уніформа якого викликає питання.

Якщо ви хочете купити медичний одяг у Маріуполі, інтернет-магазин Медгруп пропонує продукцію від відомих американських брендів, яка незмінно відрізняється високою якістю. До компаній-партнерів відносяться:

  1. Cherokee ‒ виробник пропонує уніформу для клінік понад 50 років. За цей час Cherokee створила кілька патентів на основі відгуків від лікарів з усього світу.
  2. Barco Uniform – один із лідерів на ринку медичного одягу в США, володіє торговою маркою Grey’s Anatomy на основі відомого серіалу про американських медиків.
  3. Dickies – компанія намагається на просто створити комфортний медичний одяг у Маріуполі для медиків, але й поступово впроваджує нові технології, що стосуються тканини та крою. При цьому дизайнери Dickies подбали про те, щоб представники клінік мали вибір у питанні, яке стосується забарвлень уніформи.

Елементи медичного одягу в Маріуполі

Уніформа персоналу медичних закладів складається з різних елементів, що виконують свої функції. Лікарі, фельдшери та медсестри носять такі предмети одягу:

Медичні халати

Цей елемент медичного одягу в Маріуполі є одним із найвідоміших аспектів, які стосуються лікарів. Переважно вони продаються у білому кольорі, щоб персоналу було легше стежити за чистотою. Проте зараз виробники пропонують більший асортимент кольорів, тому халат може бути: блакитним, рожевим, сірим, синім тощо.

Медичні костюми

Ще одна популярна форма. Відрізняється вільним кроєм, який практично не сковує рух людини. З цієї причини костюми користуються популярністю серед хірургів, фельдшерів та медсестер. Під час зміни цим працівникам доводиться багато рухатись, тому медичні костюми стають оптимальним рішенням.

Медичне взуття

Коли лікар цілу зміну перебуває на ногах, здійснюється велике навантаження на спину та ноги. Щоб трохи розвантажити ці частини тіла та знизити рівень втоми, виробники розробили спеціальне взуття. Вона відрізняється наявністю каблука, який знижує навантаження на спину та запобігає розвитку гриж. Також медичне взуття відрізняється повітропроникністю та спеціальною пружною підошвою EVA.