Медичний одяг у Миколаєві

Показати 12 24 36

Медична уніформа у Миколаєві: що це таке

Співробітники медичного закладу є його “обличчям”. Вони мають охайно виглядати, щоб пацієнти відчували до них більше довіри. Уніформа медпрацівників повинна відрізнятися певними експлуатаційними характеристиками, які полегшать лікарям та медсестрам виконання їхніх обов’язків.

Сьогодні медичний одяг у Миколаєві продається в таких варіаціях:

  1. Халати – класичний елемент уніформи. Бувають як із довгим, так і з коротким рукавом. Переважно колір халата білий, проте також широко використовуються світлі відтінки інших кольорів – синього, рожевого тощо.
  2. Костюми ‒ складаються зі штанів та сорочки вільного крою. Вони не обмежують переміщень, тому використовуються як звичайна уніформа хірургами та медсестрами.
  3. Взуття – недооцінений елемент медичного одягу. Має підвищений каблук, підошву EVA і повітропроникний верх. Оскільки в клініках підлога миється часто, виробники медичного взуття подбали, щоб підошва мала антиковзний ефект.

Правила вибору медичного одягу в Миколаєві

Відмінно підібрана уніформа підвищить впізнаваність бренду клініки та її престижність. Тому до покупки одягу для медпрацівників слід поставитись відповідально. Найкращим рішенням стане замовлення продукції бренду, яке відрізняється гарною репутацією у медичних закладів із США, Великобританії, а тепер і України. Наприклад, Barco`s Uniform, Grey`s Anatomy, Dickies, Cherokee і т.д.

Якісний медичний одяг у Миколаєві має такі особливості:

Уніформа щільна та міцна, відрізняється надійними швами, що витримують тривале використання;

  • Колір – найчастіше підбираються світлі відтінки, це дозволяє підтримувати форму у чистоті, адже плями будуть легко помітні;
  • Матеріал – у 2021-му році виробники використовують запатентовані волокна, які відрізняються водонепроникністю, антистатичністю та гіпоалергенністю, тканина виробляється як з натуральних, так і з синтетичних ниток;
  • Комфорт – одяг лікаря не повинен обтягувати або обмежувати переміщення, тому важливо підібрати для кожного співробітника правильний розмір.

Купити медичний одяг у Миколаєві в Medgroup

Магазин медичного одягу в Миколаєві Medgroup з 2015 надає для медичних закладів в Україні якісну уніформу від найкращих американських виробників. Сертифікована продукція не просто забезпечує тривалий період експлуатації, вона приємна на дотик, не натирає і не викликає подразнень.

В асортименті Medgroup медичний одяг в Миколаєві представлена ​​500 найменуваннями. Халати та костюми, штани та жилети, маски та шапочки ‒ все це легко знайти в каталозі магазину. При цьому представники медичних закладів мають можливість підібрати унікальну уніформу з більш ніж 20 кольорів. Це обов’язково стане візитною карткою вашої клініки.