Медичний одяг у Запоріжжі

Показати 12 24 36

Медичний одяг в Запоріжжі від Medgroup: якісна форма для медперсоналу

Гарний медичний одяг у Запоріжжі незмінно підвищує впізнаваність клініки та престижність закладу. Наш інтернет-магазин пропонує не просто медичну уніформу високої якості. Ви отримаєте стильні предмети одягу для персоналу, які дозволять лікарям та медсестрам почуватися впевнено та комфортно. До появи сучасного магазину медичного одягу в Запоріжжі до купівлі уніформи для лікарів, фельдшерів і медсестер ставилися не дуже відповідально. Головна увага зверталася лише на те, наскільки матеріал виготовлення міцний, щоб витримати часту стерилізацію та прання.

Вимоги до мед. одежде у Запоріжжі

Медичний персонал не просто так має носити спеціальні предмети одягу. Специфіка роботи лікаря сприяє тому, щоб форма кожного співробітника клініки відрізнялася поруч таких особливостей:

  • Комфортністю – мед. одяг у Запоріжжі, як правило, відрізняється вільним кроєм, він не сковує руху лікаря та не викликає почуття дискомфорту, дозволяючи медпрацівнику на 100% зосередитись на обов’язках.
  • Зносостійкістю ‒ лікар може змінювати одяг кілька разів за одну зміну: операції, контакт з небезпечним захворюванням та проведення різних медичних процедур сприяють тому, що форму потрібно простерилізувати та випрати. Тому матеріал виготовлення уніформи повинен відрізнятись достатньою міцністю для тривалого використання.
  • Стерильністю ‒ сучасна мед. одяг у Запоріжжі виготовляється з матеріалів з антибактеріальним ефектом, це підвищує стерильність палат та коридорів клініки, уповільнює поширення небезпечних захворювань.
  • Стилем – якщо лікар та медсестра відрізняються гарним та охайним зовнішнім виглядом, то й довіра у пацієнта буде відповідна. Нанесіть на якісну форму логотип своєї клініки, тим самим збільшивши впізнаваність бренду.

Медичний одяг в Запоріжжі від Medgroup: асортимент та види одягу

Інтернет-магазин Medgroup пропонує для клієнтів велику різноманітність предметів одягу. До того ж у нашому асортименті ви побачите продукцію від надійних світових брендів, форма яких одержала захоплені відгуки від клінік з різних країн, це Grey`s Anatomy, Barco Uniform, Cherokee Medical Uniform, Dickies.

Медичний одяг у Запоріжжі пропонується у вигляді таких елементів уніформи:

  • Костюми ‒ складаються з сорочки та штанів вільного крою. Костюм – це міцний та зручний одяг, який дозволить з комфортом виконувати найскладніші процедури, тому його носять хірурги, фельдшери та медсестри.
  • Халати – складно уявити терапевта без білого довгого халата, у передній кишені якого знаходиться стетоскоп. Халати – це комфортний та класичний варіант одягу для лікарів різного рангу: від інтерну до головного лікаря.
  • Медичне взуття – медперсоналу доводиться бути на ногах усю зміну, це серйозне навантаження на спину та ноги, від якої може виникнути грижа. Медичне взуття відрізняється спеціальною підошвою та підвищеним підбором, що збільшує комфорт лікарів та медсестер у роботі.
  • Шапки та маски – необхідні елементи одягу під час операцій та складних процедур, вони підвищують стерильність приміщення та зменшують ризик поширення хвороби.

Медичний одяг у Запоріжжі купити ви можете в інтернет-магазині Medgroup. Ми пропонуємо тільки стильні та красиві варіанти уніформи, в якій медперсонал вашої клініки почуватиметься комфортно та впевнено.