Медичний одяг у Чернігові

Показати 12 24 36

Медичний одяг в Чернігові від інтернет-магазину Medgroup

Мед одяг – це різновид уніформи, до якої висувається велика кількість вимог. Співробітники медичних закладів повинні бути надійно захищені від різноманітних захворювань, а також почуватись максимально комфортно, щоб під час роботи їх ніщо не відволікало.

Створюючи магазин медичного одягу в Чернігові Medgroup в Україні ми розуміли, що сучасна уніформа для лікарів та обслуговуючого персоналу клініки має бути не просто практичною, а й красивою. Якщо лікар охайно виглядає та одягнений у стильний професійний одяг, то у пацієнта виникне більше довіри до його здібностей. Також це позитивно впливає на бренд медичної установи загалом.

Тому Медгруп пропонує для клієнтів продукцію від відомих американських брендів, яка користується особливою популярністю у клініках Європи та Північної Америки:

 • Dickies;
 • Barco Uniform;
 • Toffle;
 • Grey`s Anatomy.

Вимоги до медичного одягу у Чернігові

Повсякденні предмети гардероба не мають тих характеристик, які необхідні при роботі в клініці. Якісний медичний одяг у Чернігові має бути:

 1. Міцний ‒ при покупці зверніть увагу на якість швів, вони повинні бути рівними і без ниток, що стирчать.
 2. Зносостійкою – уніформа для медичних працівників регулярно стирається і дезінфікується, тому тканина повинна бути стійкою до засобів, що чистять і дезінфікують.
 3. Гіпоалергенний ‒ для виробництва мед одягу в Чернігові використовуються спеціальні полотна, які не викликають алергії у лікарів, обслуговуючого персоналу та пацієнтів.
 4. Водовідштовхувальні – лікарі регулярно контактують з великою кількістю рідин, у тому числі біологічними, такими як кров, жовч, урина тощо. Уніформа повинна якісно захищати від їхнього впливу весь медперсонал.
 5. Комфортною – терапевти та хірурги постійно перебувають у русі, вони оглядають пацієнтів, а також проводять процедури та операції, тому одяг не повинен сковувати їхні рухи.
 6. Повітропроникною – хороша терморегуляція допоможе запобігти зайвому виділенню поту, що збільшить рівень комфорту під час роботи.
 7. З приємною тактильністю є ще один аспект, який підвищує комфорт.

Який буває медичний одяг у Чернігові

Цього року уніформа лікарів складається з таких основних елементів:

 • Халатів – просторе вбрання, яке використовується переважно терапевтами під час огляду пацієнтів.
 • Костюми – складаються з сорочок та штанів вільного крою, це уніформа для хірургів, фельдшерів та медсестер.
 • Взуття ‒ спеціальне взуття розвантажує спину та забезпечує комфорт на слизькій підлозі клініки.
 • Шапочок та масок – елементи уніформи, які використовуються для кращого захисту та гігієни.

Медичний одяг в Чернігові доступний для покупки в інтернет-магазині Medgroup. У каталозі кожен бажаючий знайде понад 500 найменувань продукції в 20 різних кольорах.