Медичний одяг у Дніпрі

Показати 12 24 36

Медичний одяг у Дніпрі від Medgroup

Медичний одяг у Дніпрі, як і в інших містах України, має відповідати цілій низці експлуатаційних особливостей, які дозволять медперсоналу краще виконувати свої обов’язки. При цьому важливо подбати про те, щоб лікарі та медсестри мали охайний та доглянутий зовнішній вигляд. Це сприяє покращенню довіри від пацієнтів.

Медичний одяг у Дніпрі від Medgroup ‒ це шанс не просто забезпечити персонал клініки зручними предметами одягу. Ви маєте можливість гарантувати співробітникам не тільки комфорт, але й збільшити впізнаваність свого бренду.

Медичний одяг у Дніпрі від Medgroup: елементи уніформи

Уніформа для лікарів, фельдшерів та медсестер складається з абсолютно різних речей. При цьому вимоги до цього одягу можуть відрізнятися залежно від умов експлуатації. Магазин медичного одягу в Дніпрі Medgroup пропонує для своїх клієнтів уніформу, яка складається з таких елементів:

  • Халати – без них неможливо уявити професійного лікаря. При виборі халата важливо звернути увагу не тільки на колір виробу, але і на довжину рукавів, матеріал виготовлення та особливість фасону.
  • Костюми – ця мед. одяг у Дніпропетровську  користується особливою популярністю. Широко використовується як медсестрами, і лікарями. Це форма унісекс, тому вона підійде і чоловікам, і жінкам.
  • Взуття – медичний персонал може цілодобово перебувати на ногах. Це серйозне навантаження на спину та ноги. Щоб полегшити лікарям та медсестрам роботу та збільшити їх комфорт, створюється спеціальне взуття. Вона відрізняється підвищеним підбором, який розвантажує спину, виготовляється зі спеціальних матеріалів, що добре переносять часті прання.
  • Маски та шапки – цей медичний одяг у Дніпропетровську знайомий кожній людині, яка хоч раз бувала в клініці. Використання масок та шапочок збільшує стерильність палат та коридорів клініки, що уповільнює поширення вірусних та бактеріальних захворювань.

Медичний одяг у Дніпрі: критерії вибору

Магазин медичного одягу в Дніпропетровську Medgroup пропонує для своїх клієнтів продукцію, яка відповідає всім важливим критеріям якісної уніформи для медичного персоналу. До цих критеріїв відносяться:

Комфорт при використанні. Одяг для медперсоналу не повинен викликати дискомфорту. Медсестри та лікарі мають бути повністю зосереджені на своїх обов’язках, а незручні штани чи сорочка не дозволять цього досягти.

Зносостійкість матеріалу. Медичний одяг в Україні в Дніпрі надзвичайно часто піддається стерилізації та чищенню. Безумовно, у процесі експлуатації зовнішній вигляд та якості будь-якого матеріалу погіршуються. Проте мед. одяг від Medgroup забезпечує тривалий термін використання без втрати якості.

Стерильність тканини. Уніформа для медиків виробляється з матеріалів, які мають антибактеріальний ефект. Це не дозволяє шкідливим мікроорганізмам залишатися на одязі, а отже, передаватися пацієнтам і лікарям при контакті.

Медичний одяг у Дніпропетровську купити дуже просто. Достатньо відвідати сайт компанії Medgroup, вибрати потрібну продукцію та оформити замовлення. Для клінік ми пропонуємо не просто якісну, але стильну уніформу, яка збільшить впізнаваність вашого закладу.