Медичний одяг у Одесі

Показати 12 24 36

Медичний одяг в Одесі від Medgroup: ідеальний варіант уніформи для вашої клініки

Співробітники медичних закладів розуміють, наскільки важливий зручний та якісний одяг у їх спеціальності. Якщо лікар почувається комфортно у своїй уніформі, його увага зосереджується на здоров’ї пацієнтів. Ефективність роботи збільшується, як і задоволеність відвідувача клініки.

До появи Medgroup в Україні не було магазинів, які б пропонували справді стильні рішення від світових брендів. Зараз же медичний одяг в Одесі від нас – це гарантія того, що ваша клініка буде вигідно відрізнятися від інших установ.

Медична форма в Одесі: асортимент виробів від Medgroup

Магазин медичного одягу в Одесі Medgroup забезпечує клініки лише якісною продукцією від всесвітньо відомих компаній, які заробили відмінну репутацію в багатьох країнах.

У нас ви можете медичний одяг купити в Одесі від таких виробників:

  • Grey`s Anatomy. Бренд названо на честь відомого серіалу. Такий медичний одяг в Одесі точно сприятиме впізнаванню бренду клініки та підвищить рівень довіри ваших пацієнтів.
  • Barco Uniform. Саме ця компанія взялася за реалізацію уніформи, як у серіалі Анатомія Грей. Однак ця міжнародна корпорація пропонує й інші лінійки мед. одягу в Одесі, магазин Medgroup пропонує тільки найкращі рішення від Barco у своєму асортименті.
  • Cherokee Medical Uniform. Компанія з 50-річним досвідом у виробництві мед. одягу. У представників Cherokee своє бачення зовнішнього вигляду медперсоналу, тому їхній медичний одяг, купити в Одесі, який можна в інтернет-магазині Medgroup, відрізняється наявністю яскравих принтів та малюнків.
  • Dickies. Підтримує науковий підхід у процесі розробки форми. Для цього компанія проводила консультації з лікарями багатьох світових установ.

Медичний одяг в Одесі: елементи уніформи

Перш ніж купити медичний одяг в Одесі, ознайомтесь з предметами одягу, які і формують уніформу для персоналу у вашій клініці, це:

  • Медичні костюми – складаються з сорочки та штанів, дуже зручний одяг, коли весь день потрібно провести на ногах.
  • Халати ‒ класичний одяг для лікарів, він комфортний і відрізняється гарним зовнішнім виглядом, велика кількість кишень дозволяє зручно зберігати інструменти (наприклад, стетоскопи).
  • Взуття – ще один елемент уніформи, який спрощує медикам життя, медичне взуття розроблене таким чином, щоб зменшувати навантаження на спину та ноги персоналу.
  • Шапки та маски – збільшують стерильність приміщень, не дозволяючи поширюватися небезпечним вірусам та іншим мікроорганізмам.
  • Магазин мед одягу в Одесі Medgroup

Комфортне самопочуття персоналу – це найважливіший фактор, який впливає на якість роботи. Тому, підбираючи одяг для медсестер та лікарів, дуже важливо звертати увагу не тільки на такі фактори, як практичність та зносостійкість матеріалу. У медичній уніформі медик має відчувати, що його рухи нічого не сковує.

В інтернет-магазині Medgroup у вас є можливість купити медичний одяг в Одесі, який буде не просто якісним, але і відрізнятиметься стильним зовнішнім виглядом. Це стане вигідною відмінністю вашої клініки від інших, допоможе підвищити впізнаваність бренду, а також дозволить налагодити довірчі відносини з вашими пацієнтами.

Зверніться до Medgroup і зробіть так, щоб персонал клініки відчував себе в уніформі впевнено та комфортно.