Uncategorized

Як вибрати медичний халат

Кожен лікар хоче виглядати охайно та доглянуто. І стать тут ролі не грає. Акуратний, чистий медичний халат, підібраний за фігурою, наголосить на статусі медичного працівника, його професіоналізмі.

Як правильно вибрати медичний халат

Якщо ви вибираєте мед одяг для себе, врахуйте наступні характеристики уніформи для лікарів.

Матеріал для медичних халатів

Зараз особливою популярністю користуються суміші, які поєднали в собі основні переваги натуральних і синтетичних виробів. Так, вигідно купувати медичні халати виготовлені з тканини сатори, тисе, тередо, а якщо фінанси дозволяють, то одяг із твілу чи попліну.

Уніформа з цих тканин міцна, щільна, пропускає вологу та повітря, не помнеться, гігієнічна, представлена ​​у багатьох кольорах. Крім того, вона не боїться дії агресивних речовин.

Можна придбати натуральний мед халат із бавовни чи вовни. Але зауважте: натуральний одяг легко мнеться, погано гладиться і швидко зношується. Виглядати в ній бездоганно і почуватися впевнено буде досить важко.

Синтетичні медичні халати теж не слід купувати, адже невідомо, що про це скаже ваша шкіра.

Розмір медичного одягу

Розмір має значення. Експерти радять, вибираючи мед халат, поприсідати в ньому, піднімати руки вгору, убік, щоб зрозуміти, наскільки вільно ви рухаєтеся.

Важливо! Розмір медичного одягу має бути як мінімум на 4 см більше від моделі, яку ви носите. Допустима норма вільної тканини може бути і 10 см.

При виборі розміру одягу звертайте увагу на обхват грудей, талії та стегон.

Колір та модель одягу

Колір мед халата можна вибирати з власних уподобань чи корпоративних вимог. Важливо, щоб колір вам підходив і наголошував на привабливих рисах зовнішності.

Щодо моделі одягу, то тут обмежень немає. Вибирайте стиль, який вам подобається найбільше, в якому вам зручно.

Виробники медичної уніформи пропонують моделі на вибір: від спортивного варіанту до класики, від однотонного одягу до халатів з орнаментами, вишивкою чи кольоровими вставками, від простих сорочок до складних моделей із кишенями.

Якість пошиття уніформи

Зверніть увагу на шви одягу, фурнітуру, щоб не шкодувати, коли вибір зупиниться на неякісній моделі. А краще купуйте у перевірених інтернет-магазинах, які дбають про свою репутацію і завжди готові запропонувати найкращий вибір мед халату за доступною ціною.

Який довжини має бути медичний халат

Яку довжину вибрати медичного халату?

Вибирайте модель, в якій вам комфортно, але пам’ятайте:

  • під штани жінці-медику краще одягати халат нижче стегон;
  • халат під спідницю повинен прикривати коліна, хоч би на кілька сантиметрів;
  • чоловіки повинні вибирати халат з огляду на свій зріст та комплектацію;
  • жінкам можна вибирати як приталені, і вільні моделі халатів.

При виборі медичного халата звертайте увагу на власні відчуття та корпоративну етику. Якщо вам буде комфортно та зручно в одязі, то ви почуватиметеся впевнено та вільно. Саме це хочуть бачити пацієнти у образі лікаря-професіонала.

Дозвольте собі насолоджуватись своєю професією, почніть з нової моделі медичного халата та виховуйте найкращу версію себе.