Uncategorized

Найкраще медичне взуття

Якщо не зважати на той факт, що медики щодня рятують тисячі життів, то можна назвати їх звичайними людьми. На роботі їм потрібне надійне і зручне екіпірування: халат або костюм, маски, рукавички і звичайно взуття! Якими характеристиками має володіти найкраще медичне взуття, які функції воно виконує — далі про це у статті.

Що таке медичне взуття?

Медичне взуття – це спецвзуття закритого типу для стабілізації та захисту стопи від повертань та забитих місць та інших поширених видів травм. Воно повинне забезпечувати комфортне пересування, мати антибактеріальні властивості.

Насамперед, медичне взуття розроблене для людей, які тривалу кількість часу перебувають на ногах: лікарі різних напрямків, медсестри.

Воно відмінно підходить фахівцям інших професій: персоналу, перукарям, вчителям, вихователям.

Яким має бути медичне взуття:

  • легким;
  • водовідштовхувальним;
  • підлягає стерилізації (придатні для пральної машинки, кварцування, замочування в дезінфікуючих засобах);
  • з ковзною підошвою;
  • без труднощів зніматися/вдягатися на ногу.

Важливо, щоб підошва була товстою, амортизувала. Рівномірний розподіл ваги людини при ходьбі, бігу знизить рівень втоми, позбавить зайвої набряклості кінцівок.

У медичного спецвзуття обов’язково має бути закритим носок. Він захистить пальці від ударів та травм. Також перешкоджає прослизу стопи вперед (саме з цієї причини шльопанці для роботи в медустановах не вітаються).

Виробники створюють максимально зручні для роботи моделі: з урахуванням анатомічної будови стопи, що амортизують, зносостійкі. Для її виготовлення використовують синтетичні та натуральні матеріали: нубук, спінена гума, шкіра, поліуретан, деякі види текстилю з просоченням (брезент).

Колір — звичайно потрібно щось світле, щоб було видно будь-які забруднення. Відмінно підійдуть білий, блакитний, ніжно-рожевий (фіолетовий).

Популярні види медичного взуття

Естетика і мода обійшла спецвзуття стороною. Сьогодні є і медичні, кросівки та туфлі, і сабо. Що купити — кожен може вибирати на власний розсуд. Тут, як то кажуть: «На смак і колір усі фломастери різні.»

Сабо — відшиваються найчастіше із щільної шкіри, популярні серед жінок та чоловіків. Є й більш доступні у плані ціни моделі із синтетичних матеріалів. Вони піддаються чищенню та дезінфекції, легкі, а кроки в них дуже тихі.

Медичні кросівки з’явилися порівняно недавно. Вони розроблені з урахуванням високих навантажень. Спеціальні медичні туфлі стійкі, виглядають дуже красиво, а головне вони ортопедичні. Але сьогодні туфлі не мають великої популярності. Все тому, що №1 сьогодні серед медиків це Crocs.

Клоги (крокси) – зручний і довговічний аналог сабо. Це м’яке взуття із полімерних матеріалів: гума, EVA, CoqAir. Спочатку китайці хотіли створити дешеве взуття для яхтсменів. Зараз їх використовують скрізь і всюди: лікарні, приміщення, де є особливі вимоги до стерильності (лабораторії), кам’янисті пляжі та ін. Через її зручність та довговічність, медичне взуття обирає дедалі більше людей.

Медичне взуття — яке має бути?

Підсумуємо все вищенаписане. Взуття для медичного співробітника в першу чергу має бути комфортним і зручним. Важливо, щоб вона була тихою, безшумною, а ще обов’язково стійкою до пошкоджень (проколів, розривів). Бренд, ціна, модель – це на особистий розсуд кожної людини.

Сабо жіночі COQUI модель JUMPER Candy blue/Pastel lt. lila – колір ліловий
Ціна: 899,00 грн.